Eskişehir/İnönü Turundan Kareler..

Deniz Ali

Üye
Tepki
22
:) evet senin ikna olayı vardı geçen okumuştum umarım ikna edersin kazasız belasız pedallarsın.. güzel tur, seneye üni Eskişehir'de olabilir gelirim oralara güzel şehir diyollaa :D:D ilk resimdeki bisiklete saygı duydum ayrıca..

• Beğen
Tepkiler: Turgay Ak
Scudo

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@Deniz Ali

Evet abi çok güzel şehirdir, ama bu şehirdeki herkes melek değil, çalıntı olayları oluyor o yüzden sokak ortasında kesinlikle bırakıp gitme kilitli bile olsa derim.

Ve teşekkür ediyorum inşallah ikna edebileceğim :/

• Beğen
Tepkiler: Deniz Ali

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Oldukca guzel bır tur olmus arkadaslar ayaklarınıza saglık.
Ben o pazar arabamla gıtmıstım havuza ve donuste sızı gordum ama ıse yetısecegım ıcın durup sızlere selam veremedım.Ozellıkle takdırı hakeden bır arkadasım var aranızda,o ogle sıcagında dırtyjump ıle oralara gıtme cesaretını gostermıs valla bravo:)
Sızlerı gorunce eskı gunlerımız aklıma geldı bızde boyle bıraraya gelıp gıderdık hey gıdı gunler hey...
Hatıralarımızdan sılınmeyen can dostum arkadasım kardesım FATİH'ide gozlerım dolarak rahmetle anıyorum....
Sonuc olarak ayaklarınıza saglık devamını beklıyorum,sevgı ve saygılarımla....

nihat yildir

Daimi Üye
Tepki
144
Bisiklet
Ghost
ayagınıza saglık. güzel tur olmuş. bayramda eskişehirde olacağım. bir tanışma turu yapabiliriz.

• Beğen

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
Paylaşım için teşekkürler Turgay.Sende bu istek olduktan sonra emin ol çok güzel bir bisikletin olacak.Beldesan pinokyo ile başlayan yolculuğum şu an Ultegra scott s 30 a dönüştü, nereden nereye.Daha yaşın çok ufak emin ol istediğin herşey senin olacak birgün.

Şu cümleyide paylaşmak isterim bu gibi konular için her okuduğumda tebessüm etmişimdir.:)
"Her gece yatmadan önce tanrı'ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün tanrı'nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım.
Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım;
ve her gece yatmadan önce tanrı'ya günahlarımı affetmesi için dua ettim."
Alphonso Capone

• Beğen

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@Bülent ONUTKAN

Evet abi siz o olmalısınız :) Bizi yolda ezmeye çalışmayan tek araba :)
Herkes üstümüze üstümüze geliyor, arabalar nefret ediyor bisikletlilerden maalesef :(

Arkadaşınız Fatih'i de duymuştum daha önce, sanırım Ufuk abinin de arkadaşıydı Allah Rahmet Eylesin :(

İnşallah devamı gelir abi, teşekkürler, saygılar :)

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@nihat yildir

Teşekkürler, Bayramda Leo'mun köpeğimin yanına gideceğim köye çok özledim onu 2 aydır göremiyorum çalıştığım için :(
İnşallah başka bir zaman tanışırız, teşekkürler :)

Turgay Ak

Forum Demirbaşı
Tepki
240
@ferhat köse

Çok teşekkür ederim abi o güzel düşüncelerin için çok sağol :)

Replik harika abi ben de tebessüm ettim :)

Teşekkürler :)

Tepki
36
Fotoğraflarınıza bakarken aklıma nedense çok bilinen bir şiirin
'..... çocuklar gibi şendik.....'
bölümü aklıma düştü. Sizleri böyle güler yüzlü ve neşeli görünce ben de bilgisayar başında gülümsemekten edemedim. Hepinize selamlar

• Beğen

velespitto

Daimi Üye
Tepki
222
Güzel bir gezi yapmışsınız fotoğraflar da çok hoş, inanıyorum ki çok daha güzel gezileri emanet alıp değil, kendi istediğin bisikletle yapacaksın ;) Sağlıcakla kal

• Beğen