Eskişehir-Avlakkaya gezimiz ve fotolarrrrrr!

Scudo

Yunus Emre POLAT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.230
Güzel bir tur olmuş ayağınıza sağlık. Rampalar epey hırpalamış olsa da zevk aldığınız belli. Mola verdiğiniz yerin adını da yazın da biz de aynı hataya düşmeyelim. :)

• Beğen
Tepkiler: Bülent Onutkan

Salih Çoban

Aktif Üye
Tepki
93
Gerçekten Çok Güzel Bir Gezi Olmuş ; Şimdiden Kendimi Kasıp Aranıza Katılmadığım İçin Pişmanım.. :( Bır Daha Kı Gezılerde Bulusmak Dılegıyle..

• Beğen

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Ekip güzel,manzara güzel,tur güzel. Daha ne ister ki insan hayatta. "Yahu deli misiniz pazar günü o kadar erken kalkıp dağda bayırda dolanıyorsunuz" diyenlere verilecek güzel cevaplardan biri fotoğraflarınız ve geziniz. Teşekkürler.

• Beğen
Tepki
5
Geziniz çok güzel olmuş. ayaklarınıza sağlık ama son resimlerin birinde arkadaşın ağzında SİGARA var. Resmi berbat etkilemiş. Lütfen azami dikkat...

• Beğen

sutozu

Aktif Üye
Tepki
93
benim yoklugumda güzel bi faaliyet yapmışsınız faaliyetin haberlerini erhandan aldım sevindim hepinizin ayagına sağlık bülent seninde emeğine janum benim

• Beğen

ottoman

Aktif Üye
Tepki
42
@bizimismail

Tadı daha bı baska olur adrenalın sonrası bende sıgaranın. reklamıda sevmem ya, ıcsemde bınıyorum, bınsemde ıcıyorum, gururda duymuyorum yaptıgımdan. denk gelmıs ıste. fotoları ekleyen dostum da berbatlıgı farkedememıs sızın kadar.. tesekkurler.

ottoman

Aktif Üye
Tepki
42
@sutozu

gadeee sen nerelerdesın yalnız koyyon bızı dagbaslarındaaa

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
Çok güzel,adrenalin dolu bir tur oldu benim için. 7 aydır bisiklet kullanamadığımdan rampalar biraz zorlasada rampalarında tadı başka. :)

Dostum Bülent'e yaptığı bu organizasyondan dolayı ; bana süper eğlenceli bir haftasonu yaşattığı için, yeni dostlar edinmeme vesile olduğu için teşekkür bir borç bilirim.. Tura katılan tüm arkadaşlara teşekkürler... Bol pedallı günler...

• Beğen

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@oktay tiryakioğlu

Sende dıger arkadaslarım dostlarım gıbı pırlanta gıbısın,Allah ızın verırse daha coook faalıyetlerımız olacak.Benı kırmayıp geldıgın ıcın tesekkur ederım.Super bı gezı oldu(kahvedekıler selamımızı almasalarda:( )

• Beğen
Tepkiler: oktay tiryakioğlu

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@sutozu

Gökuuuuuu bıdahakı gezıde sende aramızda olacan ona gore (aramıza don artık,eskı gunlerdekı gıbı)

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@Muhsin Özyiğit

Benim çektiğim fotoğrafları Selçuk almıştı benden. Sanırım Bülent ile paylaşmış ki onlarda eklenmiş :) eklenmeyen varsa eklemeye çalışırım...Selamlar...

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Fotografların hepsı bende mevcut ve almak ısteyen arkadaslarım bana ugrayıp alabılırler

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
:in: :in: :in: Bülocum geçde olsa forumda dolaşırken yaptığımız gezi aklıma geldi ve buldum gözlerim doldu herşey için sonsuz teşekkürler.

• Beğen