Eskiden yapıp şimdi güldükleriniz

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
Lise 1 ya da ikide idim, yağmurlu bir günde bisiklete şemsiye ile binmiştim :D
Yaklaşık 2 km yol gitmiştim. Şemsiyenin pek bi faydasını göremedim tabi :)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
15 yaşında kendi kazancımla ilk bisikletimi aldığımda - ki ortalama 15 kiloluk bir Bianchi mtbydi - Beşiktaş'taki Bayıldım Yokuşu'nu ağır viteste çıkmıştım.
Bunu nasıl yapmışım, halâ aklım fikrim almıyor. O zamanlar vites nasıl kullanılır onu bile bilmiyorduk tabii. :D

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
@cyclist_43

Sevgili Dostum, benim de ilk bisikletim Pinokyoydu :p ama yaşımın 36 , senin yaşının ise 18 olduğunu düşünürsek bir yerde hata var gibi görünüyor ;) . Eğer yaşın 18 den büyükse eminim iyi bir bisikletçi olduğun için genç görünüyorsundur . Haa eğer gerçekten 18 yaşındaysan Pinokyo bisikletin büyüklerinden kalmadır, adamların gözü gibi baktığı bisikleti fena harcamışsın demektir :rolleyes:

Tepki
1
bende
-pinokyoda ortadan ikiye biraz katlayıp binmek
-bisiklet binmeyi bilmiyorkewn gıcıklık olsun diye abimin bisikletini elimde gezdirmek
-bisiklet buyuk geldigi için boyunu seleye baglayan borunun altından ayagı gecirip öyle surmek-
-1km ye yakın elleri bırakmak yokus inişlerinin sonunda yiyorsa tutma
-

dahasını sonra yazarım aklıma bu kadarı geliyo ama denize girmek dısında (cunku guzel kutahyamda deniz yok:( ama olmasa da cok guzel) sizin yaptıklarınızın cogunu bende yaptım

• Beğen
Tepkiler: Serkan Demir

doriath

Üye
Tepki
1
kardeşimle aramız bozulmuştu benim bianchi shark'ı kaçırıp gezip tozuyodu buna bi önlem olsun diye bütün vites ve fren tellerini söküp bahçeye koymuştum, tabi bizimki kaçak bindiği için aceleyle alıp kaçmış evde baba bir yokuşun ortalarında, akşam eve geldiğimde kardeşimin sırtında bisiklet tekeri izi vardı takla atınca üzerinden geçmiş bisiklet:D, kötüyüm dimi hehehe :boese157: :p

maksim

Aktif Üye
Tepki
161
İsim
maksim ünal
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben de herkez gibi şişiler soktum tekerlere, pinokyonun selesini söküp bagaja binerek kullandım bir süre .iskambil kartlarını jant tellerinevursun diye maşaya mandallardım...birde inşaat kumaları üzerine tahta koyar uçardım..bunu birkeresinde abarttım yaklaşık 1 meteden alktım atladımda...ama bisiklet te bnim üstüme atladı

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
Ankara'da iken, yokuşlardan inerken, kim daha çok kaydıracak yarışması filan yapardık..Ve kaydırdıktan sonra, bisikleti bir kenara atıp, kaydırdığımız izi adım adım sayardık..Büyük denyoluk ya:)

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
mahallede kim daha fazla arka kaydıracak yarışması yapardık bir de yokuşta oturuyorum hali siz düşünün 2 günde 1 lastik değiştiriyorduk.

yada arka kaydırıyorduk asfalta kim yılan misali iz çıkaracaktı filan :D:D:D