eski yol kadrosu arıyorum

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında burak koçak tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    merhaba, single veya fixed yapmak üzere eski yol yarış kadrosu arıyorum.. geometrisi önemli.. 52 - 56 arası birşey olabilir kadro boyu.

+peugeot raleigh veya cilo daha çok ilgimi çeker..
    +onun dışında birleşme yerleri de kaynak değil de ekli olursa iyi olur.

+boyası önemli değil, elden geçecek, önemli olan eziği ve pası olmaması..
    +çelik olsa daha iyi olur..
    +onun dışında boruları da ince olursa tadından yenmez..

+iyi durumda boyalı bir kadro aramadığımdan fiyatı da fazla olmamalı takdir edersiniz ki..

+ayrıca aynı durumda çatal da arıyorum.

+komple bisiklet var elimde derseniz fiyat konusunda kuşkularım olabilir çünkü sele gidon vites takımı fren vs birsürü işime yaramayacak parçayı da almış olacağım, ama uygun fiyattaysa düşünebilirim.

+istanbul içi elden teslim almak isterim doğrusu, olmazsa da ayrıntılı fotoğrafları iyi olur..

tekliflerinizi bekliyorum.

:D

burakkocak@yahoo.com

fotoğrafları isterseniz mailime de atabilirsiniz 60 msjı geçmediğim için özel mesaj atamayacağım..

burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    güncel, hala aranıyor..

3. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Şuan için zor, sahibinden com üzerinden araştırmanı öneririm. İçimden bir his yanılmıyorsam single ya da fixed gear yapacaksın diyor ama şimdiden kolay gelsin diyorum.

burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    evet fixed gear yapmak için arıyorum :D aslında şu an baktığım gazelle marka bir kadro var çok temiz görünüyor, bisiklet forum ilanları arasında gördüm, burdan daha uygun bişeyler bulamazsam direkt onu alacağım :D

5. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Eyüp beyin sattığı vişne çürüğü olan sanırsam. Güzel tercih olur, benimde elime bugün 75 - 77 arası bir model kadro geçti raleighme ek onuda toparlayacağım bakalım. O da Puch marka italyan bir kadro. Sanada şimdiden başarılar dilerim fized projende, sabırsızlıkla bekliyor olacağım. :in:

burak koçak

burak koçak Kıdemli Üye

Seviye:
    evet eyüp beyin kadrosu.. teşekkür ederim aşama aşama fotoğraflayıp koyacağım muhakkak..

7. ilkcan çağdaş

ilkcan çağdaş Forum Bağımlısı

Seviye:
    burak bey mail adresinize çatal ve kadronun adreslerini gönderiyorum,bilgilerinize....

İlginizi Çekebilir

image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.