eski yol kadrosu arıyorum

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
merhaba, single veya fixed yapmak üzere eski yol yarış kadrosu arıyorum.. geometrisi önemli.. 52 - 56 arası birşey olabilir kadro boyu.

+peugeot raleigh veya cilo daha çok ilgimi çeker..
+onun dışında birleşme yerleri de kaynak değil de ekli olursa iyi olur.

+boyası önemli değil, elden geçecek, önemli olan eziği ve pası olmaması..
+çelik olsa daha iyi olur..
+onun dışında boruları da ince olursa tadından yenmez..

+iyi durumda boyalı bir kadro aramadığımdan fiyatı da fazla olmamalı takdir edersiniz ki..

+ayrıca aynı durumda çatal da arıyorum.

+komple bisiklet var elimde derseniz fiyat konusunda kuşkularım olabilir çünkü sele gidon vites takımı fren vs birsürü işime yaramayacak parçayı da almış olacağım, ama uygun fiyattaysa düşünebilirim.

+istanbul içi elden teslim almak isterim doğrusu, olmazsa da ayrıntılı fotoğrafları iyi olur..

tekliflerinizi bekliyorum.

:D

burakkocak@yahoo.com

fotoğrafları isterseniz mailime de atabilirsiniz 60 msjı geçmediğim için özel mesaj atamayacağım..

Scudo

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
Şuan için zor, sahibinden com üzerinden araştırmanı öneririm. İçimden bir his yanılmıyorsam single ya da fixed gear yapacaksın diyor ama şimdiden kolay gelsin diyorum.

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
@Dogukanaksu

evet fixed gear yapmak için arıyorum :D aslında şu an baktığım gazelle marka bir kadro var çok temiz görünüyor, bisiklet forum ilanları arasında gördüm, burdan daha uygun bişeyler bulamazsam direkt onu alacağım :D

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@burak koçak

Eyüp beyin sattığı vişne çürüğü olan sanırsam. Güzel tercih olur, benimde elime bugün 75 - 77 arası bir model kadro geçti raleighme ek onuda toparlayacağım bakalım. O da Puch marka italyan bir kadro. Sanada şimdiden başarılar dilerim fized projende, sabırsızlıkla bekliyor olacağım. :in:

burak koçak

Daimi Üye
Tepki
126
@Dogukanaksu

evet eyüp beyin kadrosu.. teşekkür ederim aşama aşama fotoğraflayıp koyacağım muhakkak..

ilkcan çağdaş

Forum Bağımlısı
Tepki
265
burak bey mail adresinize çatal ve kadronun adreslerini gönderiyorum,bilgilerinize....