eski tip kadrom var yeni maşa nasıl takılır???

Tepki
0
arkadaşlar eski tip kadrom var. suntour xcm v2 maşa aldım şaft borusu maşadaki yuvasına tam oturuyo rulman takmaya yer kalmıyo.bunları dönüştürücü bi aparat vs. varmıdır?? bilseydim maşayı hiç almazdım.yardımcı olun arkadaşlar:(

Scudo

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Bisiklet
Amoeba
Geçen yıllarda dıştan geçirterek monte etmişti forumdan birisi. Konu nerdedir falan hatırlamıyorum, şimdi bulamam da zaten ama sağlamlığı baya tartışılmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.400
@onurcan tokuş

KAdro over size değil.. Bende bir ara uğraşmıştım bununla. Özel bir aparat yok kendiniz bir şeyle uydurarak hallediyorsunuz ama kadronun bounuzu çok zorlanıyor kullanırken.. Sakan bir durum oluyo kırılmaya yönelik.. Tavsiyem over size bir kadro almanız.. İkinci el 150 liraya bile bulursunuz..

• Beğen
Tepkiler: onurcan tokuş

Speedy Cycler

Daimi Üye
Tepki
291
Evet, kesinlikle oversize kadro almanızı tavsiye ederim. İkinci el sağlam ve temiz bulursanız hemen alın derim. Ben de geçen sene maşamı değiştirecektim ancak kadrom oversize olmadığı için değiştiremedim. İkinci el bulamaz yada bulur da beğenmezseniz Geotech Expert kadro tavsiyemdir. Fiyatı 160-170 liradır.

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
166
bi arkadaşım eski bianchi çift süspansiyonlu kadrosuna xcm taktırdı onlara uygun bi furç var evet ama sakarya da nerde bulabilirsiniz bilemem arkadaş istanbul metin bisiklet de yaptırmıştı.

Tepki
0
tavsiyeleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar şuan kadro alıcak gücüm yok 2-3 ay böyle idare etmeyi düşünüyorum. metin bisikletle bi görüşeyim olmadı kendim ayarlıcam artık bişeyler.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.400
@fatih becerik

Çok bişi değil ufak ufak para biriktir.. 150 lirayı bulunca alırsın.. Geriye bir tek uygun furç takımı almak kalıyor kadronla uyumun için.. Eski bisikletinin tüm kompenentlerini geçirebileceksin..

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
195
sele borusunu da hesaba katalım. sonradan "bi de bu mu vardı" demeyin belki eski sele borusu kadroya uymaz ??
ya da kadro alırken sele borusu dahil olarak alın

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

S.Cihan Seven

Aktif Üye
Tepki
12
Bende de eski bir bisiklet var maşa bozuk bakalım ben nasıl çözüm bulacağım.

Yukarı Alt