Eski kafa lambasından bisiklet farı ve kamera kafa bandı yapımı | Kendin Yap

Utku_55

Üye
Tepki
20
İsim
Utku
Merhaba abilerim bu videomda sizlere eski bir kafa lambasından nasıl bisiklet feneri (fazla güçlü olmasa da ) ve kamera takmak için kafa bandı yapacağınızı gösterdim.Umarım beğenirsiniz.İyi seyirler..

GÖRÜNTÜ VE SES BİRAZ KÖTÜ.AFFOLA :)

Scudo

cpt.erhan

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Erhan
Bisiklet
Specialized
İleride daha büyük projelerle karşımıza çıkacağını düşünerek tebrik ediyorum :) Ellerine sağlık

Utku_55

Üye
Tepki
20
İsim
Utku
Teşekkürler.Yaşım 13.İleride daha iyi projeler çıkacaktır emin olun :)

• Beğen
Tepkiler: cpt.erhan

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
13 Yaşında bu işlere kafa yormaya başladıysan seni tebrik ediyorum memleketimiz iyi bir mühendis kazanıcak demektir

Utku_55

Üye
Tepki
20
İsim
Utku
@cpt.erhan Mesela aklımda bir şey var.Bisikletin arkasına kırmızı mavi çakar.Bunu flip flop devresiyle yapacağım.Yolda dikkatini çeker sürücülerin,hatta sizi polis sanıp yavaşlarlar bile :)) Fakat o devrenin elemanlarını burada bulmam zor :(

@hidromek Teşekkürler abi,10 yaşında çocuklara verilen ışık kılıcı gibi şeyler vardır ya yanıp sönen.Onu kullanarak uzaktan kumandalı arabamın önüne kırmızı mavi çakar yapmıştım ben ehehe :)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Başarılı. Ellerine sağlık. En kötü projen bu olsun. İleride çok daha büyük islere imza atacağından şüphem yok..

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@Utku_55

Utku kardeşim maalesef veliler artık çocuklarını teknik mesleklere yönlendirmiyorlar çocuklarının yeteneklerine bakmadan üniversite okutucam diye hayatlarını karartıyorlar farkında değiller inşallah senin yazgın öyle olmaz ama bu yaşta bu işlerle uğraşman beni umutlandırıyor ülkemize teknik işlerden anlayan insanlar lazım