Eşim için bayan şehir bisikleti seçimi

ambiguous

Üye
Tepki
36
İsim
Rıfat
Bisiklet
Cervélo
Merhaba,
Bisikletle geçirdiğim zevkli yolculuğun heyecanı an itibariyle eşime de sıçradı :) Bu sebeple bütçesi maksimum 1400 TL olan bir şehir bisikleti arıyoruz. Kendim Merida crossway 100D kullanıyorum ve çok memnunum.Bu sebeple eşime de crossway bayan modelini almayı düşünüyorum. Fakat şöyle bir problemim var. Malum bayanlar bisikletin dış görünüşüne biz erkeklerden daha çok önem veriyor. Bu sebeple görünüş açısında farklı ve şık bir model arıyoruz. Özellikle specialized ve focus modelleri renk ve farklılık açısından hoşumuza gidiyor. Tabi kullanan daha iyi bilir mantığı ile yola çıkarak sizlerin deneyim ve tavsiyelerinizi dikkate alarak bir seçim yapmak niyetindeyiz. Özellikle bayan kullanıcıların tavsiyeleri önemli... Tavsiyelerinizi bekliyoruz...

Saygı ve sevgiler...

Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni konu açmayayım dedim. Şehir bisikleti düşünüyorum. 1000 tlyi geçmeyecek öneriler bekliyorum arkadaşlar.

S.Koca

Forum Demirbaşı
Tepki
379
Bisiklet
Fuji
@Rıfat Atasoy Görünüş önemli dersen KTM lere de bak bu sene fiyat konusunda da hesaplılar. Dağ modellerini incelemiştim canlı olarak gerçekten güzel bir görünümü var.

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mtb_rider Eşim değil bayan bir arkadaşımız. Lady modellerden birisi olursa sevinirim.

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Merida crossway lady de olabilir.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@1dost

Neden alacak kişinin eşiniz olduğunu düşünüp yazdım bilemiyorum. :) İş dalgınlığı olsa gerek.

Sedonanın şöyle bir lady modeli var. 410 Dolar fiyatı var. Ancak Şuan sedonalarda dolar kuru sabit 2.40 TL Bayilerde ufak indirimler yapıyorlar. 900 Liraya alırsınız diye düşünüyorum.

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mtb_rider Başlık bir arkadaşın başlığı ve eşim için bayan şehir bisikleti diye açmış bende yeni konu açmak istemedim. :) İnceliyorum hemen

Link göremedim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@1dost
iki arkadaşımın kız arkadaşları kron kullanıyorlar ve memnunlar diye biliyorum, tx serisi 250 ya da 500 olması lazım. carraroda da sportive serisinde lady model olarak 222 mevcut.

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@obezkirpi Ladye baktım 28miş lastiği. Sorun olur mu ki

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@1dost denemesi lazım tabi, kadro uygun ölçüdeyse lastikler sorun olmaz dediğim kron sahibi kız arkadaşların da lastikler 28.

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sedona veya carraro beğendim bu iki modeli. Bakalım kendisi beğenecek mi?