Esbike ile bir pazar gezisi

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
geziye aslında orioncu kaan ile başlayıp bozdağın tepesinde esbike'nin diğer üyeleri ile buluşmayı planlıyorduk, fakat gelen bir telefonla planda ufak bir değişiklik yaparak esbike ile beraber gitmeye karar verdik ve rotamız sarıcakaya tarafından bozdağ olmak üzere yola koyulduk. zirvede farklı bir yoldan geriye dönecektik fakat erimeye başlamış yogun kar ve bunun sonucunda oluşmuş çamurla karşılaşınca biraz benim sayemde aslında gezinin eğlencesini kaçıracağından, sarıcakaya'ya doğru yolculuğa devam ettik... bozdağ çıkışının zorlu, inişininde bir hayli hızlı olduğundan yer yer 70 max 82km üstü olunca sarıcakaya'ya kadar fotoğraf çekemedim... işte benim makinadan fotolar:

(link)

(link)

(link)

işte uzunca biir inişten sonra sarıcakaya içerisinde mola verdiğimiz yer...

(link)

(link)

manzara güzel, hava deniz seviyesine indiğimizden eskişehir'e göre birhayli sıcaktı tek sorun ufaktan ufaktan acıkan miğdemizdi...

(link)

işte yolculuğun en güzel kısmı, yemek...
(link)

biraz çevre
(link)

(link)

(link)

dönüş mihalgazi üzeri hamamamlar tarafından olmak üzere başlıyor...

(link)

eskişehir hala kışı yaşarken dağın bu tarafına bahar gelmiş bile. manzara müthiş...

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

işte benim makinadan bütün fotoğraflar bunlar diğer fotoğrafları Gökay'dan bekliyorum... bu arada ESBIKE a, beni aralarında kabul ettikleri için ve çok güzel bir haftasonu geçirmemi sağladıkları için teşekkürü bir borç biliyorum.

Scudo

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
serhat abicim fotolar için teşekkürler.bende çektim ama çok değil.bundan sonra senide yollardan çok dağda bayırda görmek istiyoruz.performansın oldukca ii.bizde seni aramızda görmekten mutluyuz.bu arada abi şu çamur takıntından kurtul yawww:D çamursuz olmaz :D

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
paylaşım için teşekkür ederim.

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@orioncu kaan

aslında takıntı değil. bisiklete kıyamıyorum ki:eek: . benim oğlan yaw:p . daha baş ucumdan daha uzağımda olmadıki... bu arada ayna kolu küçültmem gerekiyor yokuş yukarı çıkarken çok zorluyor ama inerken de bütün acısını çıkarıyor. 1.90 lık lastikleri çıkartırsak yol bisikleti bile diyebiliriz:D:D :D birde benim alışık olduğum sürüş şekli daha çok uzak mesafeleri katediş... belli bir tempoya alışık olduğum için kendi sınırlarımı ancak tecrübeli sürücülerle yaptığım gezilerde anlayabiliyorum. tabiki daha iyi performans çıkarılabilir. ama yolun yarısında bütün gücümü tüketip yolda kalırsam hiçbir anlamı kalmaz ...

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
daha çok fotoğraf çekmek isterdim ama gezimiz antrenman niteliği taşıdığından ekip çok hızlıydı, ancak yavaşladığımız birkaç yerde fotoğraf çekme imkanı bulabildim. paylaşımda bulunan bütün arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
paylaşım için teşekkürler güzel gezi olmuş

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@orioncu kaan

olurmu öyle şey tecrübeli derken sizden başka kimi kastedebilirim. sizin yanınızda ben de tecrübe kazanmaya çalışıyorum.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
eskişehirden gidilebilecek yerleri fotolarla göstererek bana seçme şansı sunmuş oluyorsunuz. bunun için teşekkür ederim, çok işime yarıyor böyle paylaşımlar...

bu arada esbike hakkında daha çok bilgiye ihtiyacım var, kiminle iletişime geçebilirim?

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
@maosxs müraccat:tepebaşı belediyesi/halkla ilişkiler gökay konuk /oğuz şener tel:0222 221 2250-1114.gökay konuk tel:0543 978 3136 sizleride aramızda görmek isteriz

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
tamamdır... kayıtta bişey isteniyor mu? önceden yanıma alayım.