Erzurum

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
bekleriz beklerim bu hafta sınav haftası finallerin yarın bitiyor ondan sonra binebiliriz

Scudo

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
yok be korkulacak hiç bir sey yok ben tortum yolu dısında bir çok güzergaha gittik baran abiyle musayla beraber hiç bir sıkıntı yok yollarada çekinecek hiç bir sey yokk.

Tepki
2
kardeş ilgilendiğin için saol eşlik ederim sana ama nasıl görüşcez senle sanayii demişsin bende tam tersi yönde köşk mahallesinde oturuyorum eşlik etmek isterim..

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@sacit gümüş

Sacit benim msn adrsim nihilist_deniz@hotmail.com. ben sanayide oturmuyrum karayollarının oradaki tokilerde kalıyorum ünvden önünden hava alanı yoluna girip oradan çevre yolunda 6 km tırmanış var güzel antreman oluyor. gündüz vakti 08-17 arası mesaide oldugum için çıkamıyorum ondan 17den sonra biniyorum 35 km altına düşmemeye özen göstereyiyorum gelmek istersen beklerim.

eda öz

Üye
Tepki
33
@Muhammed Emin AVCI

erzurumdan 96 senesinde ayrıldım tekrar dönmek nasip olmadı...

Tepki
1
Merhaba arkadaşlar aranıza Erzurumdan katılıyorum. Çok güzel, kapsamlı ve disiplinli bir forum. Umarım bisiklete ve doğaya olan merakımdan dolayı sitede aktif olacağım. Erzurumda öğrenciyim. Bu çevrede ki arkadaşlarla tanışmak isterim.

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Erzurumda iseniz büyük ihtimalle şehir merkezindesiniz.Bende Erzurumluyum şuan için okulda,Elazığ'dayım.Yazın İspir'deyim.Erzuruma ve foruma hoş geldiniz.

• Beğen
Tepkiler: AydınGünaydın
Tepki
1
Evet şehir merkezindeyim. Umarım erzuruma da bisikleti sevdircez :) Erzurumlu bisikletseverler görmek çok güzel. Görüşmek nasip olur umarım.