Erzurum

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
arkadaşlar bu akşam müsait olanlarla biraz antreman yapalım. akşam 4-5 gibi çıksak iyi olur haberleşelim

Scudo

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar katılma imkanınız olursa Malatya'dan başlayacak olan nemrut dağı tırmanışına bekleriz...

(link)

facebook etkinlik sayfası..
(link)

Tepki
3
merhaba arkadsalar bende yeni yeni bisiklet olayına baslıyorum bisikletmi alalı daha bi ay oldu kend capımda ufak bikac tur yaptım ama hem yalnz oldumdan hemde daha tecrubesz oldumdan pek tad alamadm ve cokta uzaklasamadm max on bes yirmi km gtmsmdir bu sitede erzumlu arkadasları gorene kadar erzurmda boyle bisikletcilerin oldunu bilmyordum welhasili kelam her türlü tura hazırım banada ulasırsaniz sewinirim

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
fazıl tur yapacağımız zaman burdan paylaşıyoruz takip edersen bekleriz ne kadar çok kişi o kadar iyi. hayırlı olsun bisikletin.

Tepki
6
hoşgeldin fazıl haftada 2 3 gün turlamaya çalışıyoruz öyle uzak yerler değil 2 saat felan bekleriz.

Tepki
3
hos bulduk abiler herzaman onlne deglm numaram 5346457020 yarın bayburta gidyorum bir hafta burada diğilm ama gelnce ramazana kadar insallah aradgnzda mst olurum

sacitgumus

Üye
Tepki
0
merhaba bende erzurumda yalnız takılanlardanım gittiğim en uzun mesafe aşkale oldu genelde şehirde takılıyorum 1-2 saat eşlik eden olursa hergün çıkıyorum ben takılırız..

Tepki
3
Güzergah: Atatürk Üniv-Cumhuriyet Cad.-Çifte Minareli Medrese-Narmanlı Cami-Çifte Minareli Medrese-Kale-Gürcü Kapı-İstasyon Meydanı.
Tarih: 8 Temmuz
Saat: Katılımcı sayısına göre en uygun saat belirlenecek...

Tepki
3
mehmet kardesim erzurumdaym sze katlmak isterm cıktgnz zaman nasl haberleşiyorsnz forumdan mı yazıyorsnz

Tepki
3
8 Temmuz duyurusunu Facebook da paylaşıyorum.
saat 10:00'da hareket,herkese açık etkinlik....
Türkiye Bisiklet Federasyonu Erzurum il temsilciliği ile birlikte bisiklet halk günleri planlamaktayız..

• Beğen
Tepkiler: fazıl.ahmet
Tepki
0
Evet 1 temmuz saat 2.05 yaklasik 20 dk dir buradayim ama kimse yok.gelmeyecekseniz yazmayin arkadasim.musa ve mehmet kardeslerim yaziyor hep beraber gidiyoruz karsa pasinlere tortuma cata ama baskalari yaziyor kimse yok.musa nemruttan gelsunde tura cikak napalim.

Tepki
3
Fazıl Ahmet ile buluşup Dadaşkent e gittik.
İletişim konusunda sıkıntı çekmemek için telden iletişime geçtik :)
Sizin bekletmiş olduk,böyle olumsuz bir durum için özür.
Umarım bundan sona daha organize olarak hareket ederiz..
cep tlf 5078119287

Tepki
0
slm hoş geldin bende amatör bisikletciyim işe bisikletle gidiyorum. bu işi profosyonel olarak yapmak istiyorum 40 yasındayım saygılar sunarım

musa_kadioglu

Aktif Üye
Tepki
37
hoş bulduk ben uzun süredir burda yaşıyomda son günlerim ayın 20 si gibi ayrılcam erzurumdan. malatya-nemrut turuna gitmiştim ordan dödüm pazar gece. bugün bir tur yapmayı düşünüyoduk ama yağmur yağdı. hava biraz açarsa çıkmayı düşünüyoz aslında