Erzincan'ın İlk KRON'u XC3000...!!!

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Merhaba Arkadaşlar. Aylardır beklediğim bisikletime sonunda kavuştum. :D :D Bisiklet seçme aşamasında bana yardımcı olan tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum.. O kadar çok model baktık ki sonunda XC3000'de karar kıldık. Üzerinde bikaç değişiklik yaptık. İyimi yaptık kötümü ilerleyen günlerde görecez bunu.

Bisikletimi aldığım EFOR BİSİKLET'e buradan teşekkür etmek istiyorum. Biraz geç oldu ama temiz oldu. Kargoyu ise ufak tefek sıyrıklarla atlattık. Az yol değil. İstanbul'dan Erzincan'a. Allah'tan kadroda ezilme felan yok. Pazartesi günü akşam 19:30'da geçti elime. Akşam işten çıkar çıkmaz eve geldim ve toplamaya başladım. Ön lastik, gidon ve pedalları taktım güzelce.

Veeeee karşımıza bu bisiklet çıktı.....!!
(link)

Sabah hemen test turuna çıktım. Ve işte diğer fotoğraflar...!!
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Fren ve Vites Kolları Shimano Deore LX...
(link)

Arka Attırıcı Shimano Deore....
(link)
(link)

Shimano Deore Aynakol... Wellgo Kilitli Pedal.. Alivio Ön Attırıcı...
(link)

XCM SR SUNTOUR Maşa....
(link)

Setlaz Elcikler.... Zoom gidon...
(link)

Umarım sizlerde beğenirsiniz arkadaşlar. Ben çok beğendim.. Ayrıca kadro rengi Erzincanspor'un rengiyle aynı..:D:D

Sevgiler...

Scudo

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
Sekancım bisikletini güle güle kullan..inan enaz senin kadar sevindim.kazasız belasız dağ tepe güle oynaya pedallamanı diliyorum..

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
ilk gören olaraktan hayırlı olsun diyorum
kazasız belasız bol pedallı günlerin olsun...

kargoyu beklerken çılgına döndün biliyorum
ama nihayet kavuştun tekrar hayırlı olsun

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
İlk kutlayanlardan biri de ben olayım istedim..

Hayırlı olsun sevgili kardeşim. Erzincan, Erzincan olalı böyle bisiklet görmedi :winkenlux :winkenlux :winkenlux

not : tabi bizim bisikletlerden sonra :D :D :D

:) güle :) güle :) kullan Serkan

• Beğen

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
Yeni bisikletine saglikli gunlerde binmen dilegiyle.. ugurlu mu geldim yoksa tesaduf mu bilmiyorum ama benim forumda yeniden dogdugum gun senin bisikletinin de dogumgunu oldu:)

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Sevgili Murat Abi(kılıçreis), Çağrı(chaari), Ercan(erc10000), Özcan Abi(Özcan), Bahçet Abi(behcetatinc), Ahmet Abi(acumur), Tuğberk(Tuğberk Tezel) ve Süleyman Abi(Süleyman Şatır) çok çok teşekkür ederim...
Seçimimde yardımcı olduğunuz içinde ayrıca teşekkürler...

Sevgiler...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
hayırlı olsun güle güle kullan herşeyin bir ilki vardır simdi senin bisikletini görenler seninki gibi bir bisiklete sahip olmak isteyecekler belkide olacaklardır

• Beğen

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
serkan sonunda kavuştun hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah ee düşünemiorum artık yapacağın gezileri hele hele fotoğrafları of diorum :D:D

• Beğen

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Hayırlı olsun Serkan'ım :). Sonunda hakettiğin kalitede bir bisikletin oldu. Gittiğin mesafeleri artık 2ye katlaman lazım ;).
Eh bakarsın belli mi olur belki bir gün İstanbul'da da misafir ederiz seni :).
Güle güle kullan kardeşim, Allah kaza bela vermesin...

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
serkan hayırlı olsun kardeşim allah kazasız belasız yolculuklar nasip etsin bu arada bisikletini öyle her bisikletçiye de götürme oralarda fazla da ellettirme ben 4*5 ay oldu alalı daha bir kere ellettirdim o da yelni alındıktan 100*200 km sonra ayarlarının yapılması için servise götürdüm bendekide kron ;) kan kardeşim benim :D hayırlı olsun tekrardan

• Beğen