Erzincan'da Hafta Sonu Etkinliği...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Güneşi görünce dayanamadım. Biraz dolaşayım dedim. Ama hava güneşe rağmen sertti. Tek üşüyen yerim ayaklarım oldu ama. Erzincan'dan öğlen saatlerinde çıktım. nereye gittiğimi bilmeden. İlgimi çeken yer olursa girecektim. Akyazı Köyünü geçtikten sonra bir dere geldi karşıma. Balıkçılar vardı derede. Balık tutuyorlardı. Devamını fotoğraflar eşliğinde anlatıyorum..

Hava Açıktı ama kara bulutlar yavaş yavaş geliyorlardı. Karlı dağlar arka planda...

Bu gezdiğim yer kar değil. Toprağın rengi öyle. Biraz MTB yapmak için girdim. Engebeli bir zemine sahip.

Dere, Balıkçılar ve Köprü. Sazan Balığı avlıyorlar.

Tuttukları balıklar...

Daha 10 Km gezmiştim ki arkadaşlarım aradı ve nerede olduğumu öğrenerek geldiler yanıma. Benimde fotoğrafımı çekmek için birisi lazımdı diye sevindim.:D Tek başınalık bazen zor oluyor.
Biraz Adrenalin yapıyorum.

İniş sırası...

Arkadaş olduğumuz Balıkçılardan gövde gösterisi...

Balıkçıların av köpeği. Allah'tan bağlıydı yoksa bu kadar yaklaşamazdım. :D

Beyaz renkli kurumuş alanda devam ediyoruz gezmeye..

Eve dönüş zamanı.. Arkadaşlarım araba ile kısa bir süre bana eşlik ediyorlar. Daha sonrasında basıp gidiyorlar..:D:D Bense yavaş yavaş devam ediyorum yoluma...

Arabanın aynasından ben.. :D

Güzel bir hafta sonu geçirdiğimi söyleyebilirim. Kısa ama zevkli bir gezi oldu. Yaklaşık 20 Km ama 2 saatten fazla sürdü.

Fotoğraflar: Bana, Ferhat KANMAZ ve Mücahit ALTINTAŞ'a aittir.

Sevgiler...

Scudo

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
güzel gezi yapmışsınız elinize ve ayağınıza sağlık.o dolaştığınız uzun düz alan,eski kurumuş bir gölet mi? merak ettim doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@Ertan ABA
Sevgili Ertan öncelikle teşekkür ederim. Yok kardeşim orası gölet değil. Eski bir Mera. Daha önceden sulak alandı. Saolsun DSİ Drenaj kanalları yaparak kuruttu. Doğa Derneği çalışmalarını devam ettiriyor bu konu hakkında hatırladığım kadarıyla..

Sevgiler...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
gene güzel bir gezi.serkan yaşadıgın yer güzel galiba.yada sen buluyosun.teşekkürler.bol pedallar...sevgiler...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok ğüzel bir gezi olmuş soguk havada paylasım için teşekkürler

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Vayy Serkanım benim güzel bir tur yapmışın maşallah,idmana devam..;)paylaşım için tşk ederiz kardeşim saygı ve sevgiler..

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bazen hava durumundan Erzincan'a bakıyorum. -20 ile -5 arasında değişiyor. İçimdem " yok canım Serkan bile bu havada bisiklete binmez diyorum! " ama gördüğüm kadarıyla " sınır tanımayan bisikletçiler " sınıfına girmişsin artık. Ne diyeyim ellerine sağlık yaz kış demeden Erzincanı yaşatıyorsun bize... teşekkürler...

r_scribble

Aktif Üye
Tepki
30
Adaş seninle oralarda turlamak, özellikle balık tutmayı isterdim gerçekten:D .Tek başına olsan da güzel fotoları eksik etmiyorsun.Pedallamaya devam.Hoşçakal

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@derya.k
Teşekkür ederim Deryacım.. Yaşadığım yer her yönüyle güzel. Ben fazla soğuk havayı sevmiyorum o başka. Tek şikayetim bu yani..:D:D

Sevgiler...;)

@nuriaktürk
Teşekkürler Nuri Kardeşim. Tek üşüyen yerim ayaklarım oldu. Onlarada çare bulamdım daha..
Zaman ayırıp okuduğun için çok teşekkür ederim.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: H.Can DEMİREL

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
kar-kış soğuk yıldırmıyor değil mi?:)
bisikleti gerçekten seven birisi için bunlar bazen çokta problem olmuyo dün bende 2 arkadaşımla kar üzerinde uzun süre bisiklet sürdük aynı sorun bizdede vardı herkesin ayakları üşüdü:)halledemedik o sorunu daha...
Gezilerinin devamını bekliyoruz Serkan abi...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Serkan merhaba
Soğuğa rağmen çok güzel bir gezi yapmışsın.Paylaşımın için teşekkür ederim...

T

Tuğrul

Misafir
Paylaşım için teşekkürler.Çorabının üzerine naylon poşet geçir,sonrada spd yi giy.ayakların hava almayacağı için ,üşümeyecektir.

Selamlar

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Kafaya koyduktan sonra ne soğuk ne de yalnızlığın gücü yetmiyor insanı durdurmaya. Serkan bize bunu ispatlamış. Ellerine, ayaklarına sağlık...

kaan

Forum Demirbaşı
Tepki
50
serkan abicim ellerine ayaklarına sağlık bu arada ilk 2 resim olayı bitirmiş

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@Önder
Sevgili Önder kardeşim çok teşekkür ederim vakit ayırıp okuduğun ve izlediğin için... İdmanları aksatmamamız gerekiyor.
Saygı ve sevgiler bizden...

@tırt kaptan
Beni bu sınıfa layık gördüğün için teşekkürler Fırat Abicim. Bisikletsiz koskaca bir kışı geçiremem. Allah'ın izniyle kış sonu Proje başlıyor. Antrenmanları aksatmamak lazım..
Teşekkürler dileklerin için tekrar..

Sevgiler...

@r_scribble
Sevgili Adaşım bende çok isterdim birlikte pedallayacak bir arkadaşı ama yazın yazın bir kişide olsa bazen denk geliyordu. Kışın onu bulmak çok çok zor. Beğenmene sevindim.. Teşekkürler..

Sevgiler...

@d.berkay
Şöyle güzelce bir kar bile yağmadı bu sene. Yağsa zaten kar üstünde doya doya gezicem. Bisiklet sevdalısını hiç bişey yıldıramaz.. Ne kış ne yaz? Gezilerim devam edecek tabiki... Teşekkürler...

Sevgiler...

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Serkan Taşdelen

Serkan'cım merhaba

Alıştırma gezilerine başlamışsın gibi. Arkaya bagaj takılmış. Ama yok öyle boş bagajla alıştırma. Koyacaksın heybeyide oraya , tabi içinede bulabildiğin ağırlıklarıda dolduracaksın. Ağırlık bulamazsan , taş doldur. Öyle boş bisikletle antreman yapılmaz.
Birde üşüyebildiğin kadar üşümeyi de unutma ki, yazın turun boyunca ah üşüsem, bu ne sıcak yaaa!!! diyeceksin, benden söylemesi.

Güzel bir tur atmışsın.
Sevgi ve selamlar. Görüşmek üzere.
Hoşçakal

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Serkan meraba.Güzel paylaşımların için sana içten teşekkür ediyorum.İlk fotoğraf karesine tek kelime ile bayıldım.Kar için,bir anadolu kadınının saçlarında,Çam'ın pürlerinde,birde senin fotoğrafını çektiğin gibi silsile halindeki dağlarda bu kadar gözükebilir.

Balıklara da bayıldım tabi.Umarım yolum oralara düşer ve sen güzel insanla pedalın yanı sıra balık tutmanın da zevkine tanık olup tadabiliriz.

'''Biz hayatı seviyoruz,çünkü düşlerimiz var.'''

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@H.Can DEMİREL
Çok teşekkür ederim Can Abi. Muğla'nın da kuru soğuklarını bilirim. Çok kötü. Tez zamanda yaz gelse keşke. Özledim ben sıcağı..:)

Sevgiler...

@Tuğrul
Tuğrul Abi verdiğin taktik için çok teşekkür ederim. İlk gezimde deniycem. Denenmiş ve iyi bir sonuç alınmış bir yöntem olması güzel. Tekrar teşekkürler..

Sevgiler...

@edi55
Ben teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğunuz ve izlediğinizi için.

Sevgiler...

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Güzel bir gezi,hava oldukça soğuk olmalı,tebrik ederim sıcak soğuk dinlemiyorsun...