Erzincan

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@semih24
Merhaba Semih Hocam,
Öncelikle duyuru için çok teşekkürler. İnşallah bol katılımlı güzel bir gezi yaparız. Bu arada "Erzincan Bisiklet Topluluğunun" oluşturulduğunun da duyurusunu yapmış olacağız.

Sevgiler...

@Saruz26
Merhaba kardeşim,
Erzincan Kent Ormanına bir gezi düzenleyeceğiz. Çok uzun bir etap olmayacak.

Sevgiler...

Scudo

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
İnşallah vakit planlaması yapabilirsem bende yanınızda olmak isterim. Bu arada bisiklet topluluğunun duyurusunu yapacağız dedin nasıl bir duyuru olacak bu acaba

semih24

Aktif Üye
Tepki
283
bu gezi ile beraber ilk defa il çapında topluluğumuz duyulmuş olacak.ayrıca katılımcılar erbit logolu tişört dağıtacağız.bu gezi yaklaşık 10 km uzaklıltaki mesire alanına gidip dönülücek.yemek ve içecek ikramlarında bulunulacak.katılımcılar artıyor.buda bizleri sevindiriyor.bekleriz sizleri....

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Tepki
92
serkan kardeşim ben erzincandan seni tanıyorum gibi ismin yabancı gelmiyo ben suat bağlan mefido dondurmada çalışıyorum kesinlikle tanışıyoruzdur bende meraklıyım turlarına katılmak isterim eğer erzincandaysan mefidoya beklerim.

• Beğen
Tepki
92
hocam süper işte bu böyle güzel gezilerinde artık erzincanda olması beni çook mutlu etti. bende katılmak isterim gerci kısa mesafe ama doğa harikası biyer secmişsiniz.süperr. bende çalışıyorum ama kesinlikle katılırım mefido dondurmayada beklerim hocam benide listenize eklerseniz sevinirim

Tepki
92
ömer kardeşim 27 temmuzda erzincanda gezi düzenlenecekmiş belki görmüşsündür. hemde kısa mesafe 10 km kent ormanlığına gidilecek sende katılırsın kendine çook iyi bakk erzincandan suat.

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
hoşgeldin ve bize hayatın anlamını azminle öğrettiğin için sana çok teşekkür ediyorum ben de malatyadayım erzincanda serkan taşdelen abimiz var (link) adresinden kendisine ulaşabilirsin

ercu2001

Aktif Üye
Tepki
56
Ömer hoşgeldin.Sen olurda Malatya'ya gelirsen veya ben oralara gelirsem tanışmak isterim. Kal sağlıcakla...

semih24

Aktif Üye
Tepki
283
Kardeş hoş geldin.biz erbit(erzincan bisiklet topluluğu)olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.Bu pazar ekşisu ya bisiklet turumuz var .senide bekleriz.Serkan taşdelen 'pedalla .com' dan irtibata geçebilirsin.

• Beğen

semih24

Aktif Üye
Tepki
283
ERBİT olarak ilk turumuzu düzenledik .Yaklaşık 15 kişilik katılımcı ile Mersin Tantuni önünden saat 10 30 da başlayan gezimiz merkez-akyazı-ekşisu güzergahından yaklaşık 40 dakikada ekşisu ya vardık.Çok keyifli geçen turdan sonra dinlenmek için mola verdik.Bu arada tanışma ve sohbet etme imkanı bulduk.Serkan bizi bisiklet hakkında çeşitli bilgiler verdi.Ayrıca bunun yanında anılarından ve tecrübelerinden bahsetti.Gerçekten çok faydalı oldu.1 30 da dönüşe geçtik.Turumuz yine yaklaşık 40 dakika sonra dörtyol merkezde son buldu.Çok keyifli geçen geziden güzel anılarla ayrıldık.
KATKINLARINDAN DOLAYI MERSİN TANTUNİ YE TEŞEKKÜR EDERİZ.

semih24

Aktif Üye
Tepki
283
Sevgili Arkadaşlar,ERBİT olarak bu pazar 2.gezimizi Atatürk Orman Çifliğine düzenliyoruz.5 temmuz 2009 da mersin tantuni önünde buluşaçağız.Geziye katılmak isteyen arkadaşların öncesinde kayıt yaptırmalarını istiyoruz.Daha geniş bilgi için 0533 3715707 nolu tlf dan bana ulaşabilirler.Herkesi bekleriz...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
http://www.pedalla.com/wp-content/uploads/2009/06/kent-ormani-copya.jpg

Atatürk Kent Ormanı Bisiklet Gezisi

Erzincan Bisiklet Topluluğu olarak gezilerimize devam ediyoruz. Bu hafta ise merkeze 15 km uzaklıkta bulunan Atatürk kent Ormanına gidiyoruz. Gezimize herkes davetlidir…

Plan;

05 Temmuz 2009 Pazar günü saat 09:30′da Mersin Tantuni önünde buluşup saat 10:00′da yola çıkacağız. Merkeze yaklaşık olarak 15 km uzaklıktaki Atatürk Kent Ormanına giderek piknik tadında bir gezi yapmış olacağız ve tekrar Erzincan’a geri döneceğiz.

Güzergâh;

Erzincan, Atatürk Kent Ormanı, Erzincan

Dileyen herkes geziye katılabilir…

Sevgi ve Saygılarımla…

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Merhaba Arkadaşlar,
9 kişilik katılımla turumuzu bitirdik. En kısa zamanda fotoğrafları paylaşacağım...
Bütün katılımcı arkadaşlarımıza teşekkürler...

Sevgiler...

Şenol ÇOKGÜLER

Aktif Üye
Tepki
89
Slm Serkan kardeş ben ERZİNCAN dan Şenol Öğrenciyim Bisiklet ve bisikletçilik uzun zamandır merakla ve ilgiyle araştırıp incelediğim bir konu. Bisikleti çok seviyorum ve yeni bir bisiklet topladım,erzincan şartlarında kısa mesafelere rahatlıkla gezebileceğim bir bisiklet olduğunu düşünüyorum. Seninle tanışmak ve yakın mesafelere birlikte pedallamak isterim.

semih24

Aktif Üye
Tepki
283
kardeş...müsait olduğunda görüşelim...semihoca...