Ereğli'de Kalp Sağlığı Haftası Bisiklet Etkinliği Düzenlendi

Tepki
155
İsim
Ömer
Bisiklet
Salcano
http://ikitekeregli.net/wp-content/uploads/2016/04/IMG_3530.jpg

Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Ereğli Bisikletliler Derneği birlikte 12-18 Nisan Kalp Sağlığı Haftası kapsamında bisiklet etkinliği gerçekleştirdi. Ereğli İlçe Sağlık Müdüresi Emine Pekkirişci ve Ereğli Bisikletliler Derneği Başkanı Ömer Sözen’in önderlik ettiği Kalp Sağlığı Haftası kapsamında gerçekleştirilen bisiklet etkinliğine her yaş grubundan 20 bisiklet sever katıldı. Bisiklet severler Ereğli şehir merkezinde 30 km bir bisiklet parkurunu tamamladı. Bisiklet severlere Motorize Polis Ekipleri eşlik etti. Bisiklet etkinliği kötü bir olay yaşanmadan bitti. Bitiş noktasında bisiklet severler birbirleri ile resim çektirerek anı ölümsüzleştirdi. Birbirlerine ve sürüş güvenliğini sağlayan emniyet güçlerine teşekkür ederek ayrıldı.

Kaynak ; Sağlık Personeli Haber

Scudo

MustafaOnderATiK

Forum Bağımlısı
Tepki
755
İsim
Mustafa Önder ATİK
Bisiklet
Giant
Profil bilgilerinize bakıp Konya Ereğli olduğunu anlayana kadar bir ton şey geldi aklıma. Ben karadeniz ereğli sandım. Dedim bu ereğlide kaçıncı bisiklet ekibi. Noluyo bunlara. Derneğin adını okuyorum. Emin abi niye bırakmış başkanlığı diyorum. Fotoğrafa ve kişilere bakıyorum. Ereğliye ne kadar yeni insan gelmiş dedim. Eski kemik kadro dağılmış diyorum. Bunu paylaşan kimmiş diye baktım. Yaşadığı şehir Konya. Dedim Allah iyiliğini versin.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!