Erdoğanlar Bisiklet'ten cevap yok

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ahmet ozgen tarafından paylaşıldı.

1. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    selamlar efendim erdoğanlar bisiklete kendi sitesinin bize ulaşın bölümünden 1-2 defa e-mail attım fakat cvp alamadım size ulaşmadığını düşündüm.bana nası yardımcı olabilirsiniz

ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    ilginiz için teşekkürler efendim isteklerimi mailyoluyla tekrar bildiririm

3. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    bazen elektronik posta servisi ilginç ve keyfi şekilde spam filtresi uygulayarak örneğin pazarlama personelimizin beklediği iletiyi filtreleyebiliyor..bu yüzden zaman kayıpları yaşayabiliyoruz..

buna benzer bir şey olabilir..

bu arada şirketimizin elektronik posta servis sağlayıcısı organize sanayi sitesinin internet servis sağlayıcısı..

ahmet ozgen bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20150521_075115.jpg
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
WATSON_00004704-074-630x448.jpg
Bu 11 madde gerçekten onun maddeleri mi bilmiyorum ama, CyclingWeekly böyle demiş :) Orijinal Link, yazının sonunda olacak. [ATTACH] 2016 olimpiyatlarında altın madalyaya giderken Cancellara......