Erdoğanlar Bisiklet bilgi almak istiyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MustafaOnderATiK tarafından paylaşıldı.

1. MustafaOnderATiK

MustafaOnderATiK Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sevgili Mehmet Abi Erdoğanlar Bisiklet Mağazası olarak yapılan alışverişlerde indirim veya kolaylık sağlama şansınız oluyormu? Ben kendim zonguldak ereğlide okuyorum ve ereğli de ciddi anlamda bisiklet sporuyla uğraşıyorum. Parça almak konusunda istanbula gelme şansım biraz zor. Çünkü istanbul büyük ve kalabalık bir şehir. Göze alamıyorum gelmeyi. Peşin alımlarda ne tür kolaylıklar sağlarsınız. Ödemeler hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Birde ödeme bilgileri için hesap numaralarınızı web sitenizde bulamadım

Bilgilendirirseniz sevinirim.

MustafaOnderATiK

MustafaOnderATiK Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Önder ATİK
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bu konuyu ilgili adminler silebilir kapatabilir veya kaldırabilirler. Teşekkür ederim.

İbrahim A. bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

GR_VillaOliveGrove_074-630x420.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
upload_2016-11-16_14-33-40.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...