Erdemli çamlığı turu

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Ceyhun Oğuz tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar;

Sıcakların başladığı su sıcak aylarda okulların bitmesine de az kaldı !

Bu sıcakları fırsat bilerek güzel bir serinlik istiyoruz eger katılım olursa tur tarihide kesinleşir...Şu anda okullar kapandıkdan sonra haziran ayı içerisinde olacagı kesın ama tam bir gün yok ;

Tarsus - Mersin - Erdemli olarak gerçekleşecek olan Turun başından sonuna kadar eşlik edecek arkadaşlar ve mersinden katılmak isteyen arkadaşlar arıyorum !

Tarsusdan mersıne bısıkletle gelınırse 1 gece mersınde konaklanır...
    Eğer tarsusdan trenle mersine geçilirse o günün sabahı tura başlanabilir...
    Erdemli çamlıgında 1 gece konaklicaz ve daha sonrakı sabah istenirse kız kalesine gidilir ve geri dönülür veya direk geri dönülür...:in:

Yorumlarınızı ve gelmek isteyenlerin mesajlarını bekliyorum !

Sevgiler...

Deniz bunu beğendi.
  2. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Şartlar olgunlaşırsa yanındayım. ;) :) Ama her zaman olduğu gibi yine söz veremiyorum...

Ceyhun Oğuz bunu beğendi.
    Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Deniz gelmeni istiyorum ama sen gelirsen kask gidecek :D

Şaka bir yana gelmeni çok isterim hazirana kadar kendime ucuz bir kask ayarlamaya çalışırım ;) Kaskın gerçekden çok güzel ve rahat memnunduk yani :D

Katılımlarınızı bekliyoruz !

Sevgiler...

Deniz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...