Entegre fren ve vites değiştirici

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında muratcolakoglu tarafından paylaşıldı.

1. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Tek bir parça üstünde olan entegre vites ve fren kollarını şehir bisikletine uygulamak mümkün mü? Dezavantajı var mı? Dual control lever deniyormuş.

muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    SHIMANO DEORE XT DUAL CONTROL SHIFTER BRAKE ST-M760 olarak buldum. Kullanan varsa yorumlarını rica ederim.

muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    muratcolakoglu

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bahsi geçen kolu Ebay'den satın aldım. Dün elime ulaştı ve taktırdım. Gidonumda yer açıldı. Şehir bisikletlerinde genellikle kullanılmıyan bir parça ama ben şiddetle tavsiye ederim. Vites ve fren kontrollerini çok daha rahat yapar hale geliyorsunuz.

Edip Dinçer bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-28_15-14-43.png
Konuyu açacak bir yer bulamayınca bu bölüme yöneldim; hatalıysa taşınabilir. Bir rüzgar tüneli kadar olmasa da başlıktaki soruya yanıt verecek bir ölçüm yöntemi var mıdır diye biraz araştırdım....
upload_2016-8-24_11-3-33.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...