Enduro Kadro

AnılDemir41

MounTain Bike
Tepki
172
İsim
Anıl
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam millet 18 inç 26 jant enduro kadro ve 120mm shock arıyorum. Bütçe 1200-1500 arası (karta taksit olursa bütçeyi bi miktar daha arttırabilirim)

Kadro kulağı furş takımı ve sele kelepçesi olursa daha iyi olur. Kozmetik olarak 10/6-7 olabilir vuruk ezik ve ciddi bi tamirat görmüş olmasın yeterli çizikler çok da önemli değil.

Varsa elinde veya çevresinde kadrosu bulunan bekliyorum.

Xc kadro yetersiz kaldığı İçin ilk defa enduro kadroya geçiyorum enduro kullananların marka ve önerilerine de açığım :)

Scudo

AhmetFe

Üye
Tepki
0
İsim
Faruk Eryılmaz
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kanka valla bende enduro arıyomda okadar düşük fiyata bulamadım ben. Eğer varsada 2. Eldir diye düşünüyorum en ucuz kadrolar 4000₺ den başlıyor fake alıcaksan bilemem neyse eğer bulabilirsen banada haber et iyi günler!!

AnılDemir41

MounTain Bike
Tepki
172
İsim
Anıl
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kanka valla bende enduro arıyomda okadar düşük fiyata bulamadım ben. Eğer varsada 2. Eldir diye düşünüyorum en ucuz kadrolar 4000₺ den başlıyor fake alıcaksan bilemem neyse eğer bulabilirsen banada haber et iyi günler!!
1800 e Allmountain kadro aldım topladım sonra bisikleti satıp Scott Genius 40 aldım epey eski bi konu bu şimdinin piyasasında 1800 e de bulunmaz:)

Tepki
8
İsim
çağan
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Ghost
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
bende xc bisikletimi enduroya çevirmek istiyorum yardımcı olurmusunuz
yani kadroyu enduro kadrosuyla değiştiricem yada dirt jump kadrosuyla ama ikilemde kaldım parçalar uyarmı dj yapsam jant setini değiştirmem lazım en iyisi enduro kadro ile değiştiriyim parcalar uyarmı yada para biriktirip enduromu aliyim zaten maşayı 140 lık yapıcam orta şhox da 140 oyle bir kadro biliyorsanız yardımci olurmusunuz