En uygun bisiklet ekipmanları nerede satılır?

Tepki
4
İsim
Eyyüp S.
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar merhaba

İstanbul da en uygun bisiklet ekipmanları satan yerler nerededir.

Scudo

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Konu olmamış bence hem büyük harfle açılmış...

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ürününe göre değişir. Örneğin sigma 16.12 kablolu sayaç decathlonda daha pahalı. Fakat şimdi örnek veremesem de f/p ürünleri de çoktur decathlonun. Özellikle giyim reyonu :harika:

• Beğen
Tepkiler: Eyyüp Sancar
Tepki
4
İsim
Eyyüp S.
Bisiklet
Salcano
anladım. bende özellikle bisiklet ekipmanları mesela bisiklet çantası, eldiven , çamurluk.. vs. için sormuştum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Genellikle fiyatlar birbirine yakındır örneğin ben sürekli aynı mağazaya gidiyorum ordaki insanlarla bir hukukumuz oluştu onlar bana yapabildikleri kadar indirim yapıyor bir nebze ucuza alıyorum kısacası en ucuz yer sizi tanıdıkları dükkandır , sizi tanımadıkları dükkanda ilgisiz ve geçirmeye hazır oluyorlar.(istisnalar hariç) . Benim çok kötü dediğim mağazaya bir arkadaşım iyi demişti ne kadar çok gözleri alışırsa o kadar yardımcı oluyorlar anlayacağınız.

Ekleme: En ucuz yabancı internet sitelerinde burdaki fiyatlarla kıyaslama yapıp alabilirsiniz.

Örneğin;Campagnolo Zonda jant seti 1500 TL Türkiye fiyatı ben internet üzerinden 950 TL'ye getirttim.(Vergi sadece 170-180 liraydı sanırım.)

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
sadece bisiklet sektöründe değil bütün sektörlerde firmalar müşteri çekecek bazı ürünlerde ekstra indirim yapar yada ucuza satar. onu almak için girdiğinde ihtiyacın olan veya beğendiğin başka bir şey varsa onun piyasaya göre pahallı olma ihtimali yüksektir. her parça için ayrı ayrı araştırmanı öneririm. zaten distribütör bağlantıları, stoklu ürün hacmi vs. bakımından tüm ürünlerin ucuz olduğu bir yer bulmak imkansız.