En uygun bisiklet ekipmanları nerede satılır?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Eyyüp Sancar tarafından paylaşıldı.

1. Eyyüp Sancar

Eyyüp Sancar Yorulma! Git gidebildiğin kadar..

Adı:
    Eyyüp S.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba

İstanbul da en uygun bisiklet ekipmanları satan yerler nerededir.

2. massaget

massaget Bisikletkolik

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Konu olmamış bence hem büyük harfle açılmış...

Eyyüp Sancar

Adı:
    Eyyüp S.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    acemiliğime verin :)

4. 1dost

1dost Yazıyor...

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Ürününe göre değişir. Örneğin sigma 16.12 kablolu sayaç decathlonda daha pahalı. Fakat şimdi örnek veremesem de f/p ürünleri de çoktur decathlonun. Özellikle giyim reyonu :harika:

Eyyüp Sancar bunu beğendi.
    Eyyüp Sancar

Adı:
    Eyyüp S.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    anladım. bende özellikle bisiklet ekipmanları mesela bisiklet çantası, eldiven , çamurluk.. vs. için sormuştum.

6. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Genellikle fiyatlar birbirine yakındır örneğin ben sürekli aynı mağazaya gidiyorum ordaki insanlarla bir hukukumuz oluştu onlar bana yapabildikleri kadar indirim yapıyor bir nebze ucuza alıyorum kısacası en ucuz yer sizi tanıdıkları dükkandır , sizi tanımadıkları dükkanda ilgisiz ve geçirmeye hazır oluyorlar.(istisnalar hariç) . Benim çok kötü dediğim mağazaya bir arkadaşım iyi demişti ne kadar çok gözleri alışırsa o kadar yardımcı oluyorlar anlayacağınız.

Ekleme: En ucuz yabancı internet sitelerinde burdaki fiyatlarla kıyaslama yapıp alabilirsiniz.

Örneğin;Campagnolo Zonda jant seti 1500 TL Türkiye fiyatı ben internet üzerinden 950 TL'ye getirttim.(Vergi sadece 170-180 liraydı sanırım.)

Eyyüp Sancar bunu beğendi.
  7. İbrahim A.

İbrahim A. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    sadece bisiklet sektöründe değil bütün sektörlerde firmalar müşteri çekecek bazı ürünlerde ekstra indirim yapar yada ucuza satar. onu almak için girdiğinde ihtiyacın olan veya beğendiğin başka bir şey varsa onun piyasaya göre pahallı olma ihtimali yüksektir. her parça için ayrı ayrı araştırmanı öneririm. zaten distribütör bağlantıları, stoklu ürün hacmi vs. bakımından tüm ürünlerin ucuz olduğu bir yer bulmak imkansız.

Çağlar Çağlayan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Biker-and-sports-drink-1024x671.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-3_17-1-4.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
bettiniphoto_0198663_1_full.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...