en ucuza nerede forma ve tayt bulabilirim?

Tepki
11
arkadaşlar başlıkda da belirttiğim gibi en ucuzu arıyorum....ama öyle çok da dandik olmasın..... forma ve tayt lazım..bizisklet tamam bi bunlar kaldı.... öss ye kadar alabilirsem iyi olur....

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
en ucuz kısa kol forma :(link)

en ucuz tayt : (link)

fakat gu giyim konusunda fazla ucuza kaçmak çok iyi değildir.özellikle taytta. taytınız teri kolay dışarı atabilen ve anti bakteriyel pedli olursa sağlığınız açısında çok iyi olur.ayrıca formada teri kolay atan ve hızlı kuruyan bir yapıya sahip olmalı ;)

Tepki
11
bir şey daha sorucam....şimid ben 66 kilo 175 boyundayım...tayt ölçüm M mi? L mi? aynı şey forma içinde geçerli?? hangi boyu alıcam???

Tepki
11
S-M-L-XL ???? hangisi bana uygun??? keşke mersin' de de böyle bir mağaza olsada.....deneyerek alabilsek!!!!!

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
Benim kilom 72 boyum 182.. ben m beden tayt kullanıyorum ve tam oturuyo:) sanada m beden tam olur kanımca..

• Beğen
Tepkiler: bigboss.fatih
Tepki
11
peki ben L beden alsam ...biraz şalvar gibi mi durur..yoksa yine oturur mu vücüduma? .....

cemm

Aktif Üye
Tepki
114
65 kilo civarında olup 170 boylarında L beden tayt kullanan birine sormak lazım bende merak ediyorum:) 180 civarı boyuma rağmen L il M beden arasında gidip gelmiştim..

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
Boy ve kilodan daha çok omuz genişliği ve göğüs ölçülerini dikkate almanızı tavsiye ederim.Bir çok üründe koltukaltından koltukaltına verilen ölçüyü kendi bedeninizle karşılaştırın.Kilonuz az olabilir ama geniş omuzluysanız alınan beden uymayabilir.

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Kesinlikle m almalısın diye düşünüyorum 80 kilo yapılı biri olarak m beden kullanıyorum zorlasan s bile olur.. tayttan bahsediyorum tabiki

Tepki
11
tamam... M en uygunu taytta sanırım..... ...teşekkürler..... yarın birgün sipraiş vericem....