En ucuz Powerled far hangisi?

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
Evet arkadaşlar, okuduğum kadarıyla en iyi aydınlatmayı powerled sağlıyor.
Fakat hangi powerled' ler en uygun fiyata satılan, f/p ürünleri bilemiyorum.
En ucuzu hangisi, nerede satılırlar ?
Bu konuda fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

Scudo
Tepki
60
@Kıvanç Pürtelaş

Bence şu anda fiyat performans olarak en iyi ürün benimde kullanmış olduğum dealextreme.com dan satın aldığım magicshine 900 lümenlik model. 80 dolar gibi bir fiyata satılıyor. kargo parası ödemiyorsunuz. Performansı ise arabaların kısa farlarını kıskandıracak kadar iyi.

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
@bahadironder

Bahadır, fiyat beklediğimin üzerindeymiş ama bu paraya değecektir(araçlarla kıyaslanacak aydınlatma sağlıyorsa).
Ben 40-50 lira falandır diye düşünmüştüm.

Tepki
60
Aslında bakarsan o fiyatada vardır muhakkak kıvanç. Ama inan bana 900 lümwn keyifli bir aydınlatma veriyor. Daha az önce dağ etabından döndüm. 8 kilometrelik bir tırmanıştı fakat sel yüzünden etap çok bozulmuş. Bu tip durumlarda zemini, ortamı aydınlatan sistemin gücü çok önemli. 120 lira f/p oranı olarak çok iyi. ama dealextremeden bakarsın. farklı modeller olabilir. güvenilir bir sitedir.

Nicotine34

Forum Demirbaşı
Tepki
821
Bisiklet
Trek
Merhabalar,

2 aydır bu ürünü kullanıyorum.
(link)
900 lümen olan diğer ürünlerle kıyaslarsanız en hesaplı ürün, daha uygun fiyata yok diyebilirim. Kargo fiyata dahil, 8 günde elime ulaştı.

Aydınlatma performansı için kısa bir video çekip eklemeyi düşünüyorum.

Saygılar
Erkan

Kıvanç Pürtelaş

Daimi Üye
Tepki
93
Bisiklet
Orbea
@bahadironder

Bahadır, dağ etabı için oldukça gereklidir iyi bir aydınlatma.
Çünkü arazi üzerindeki çukurlar,tümsekler, taşlar kazaya sebebiyet verebilir ve sizin için hayati öneme sahiptir görüş.

Ben şehir bisikleti için bakınıyordum ilerisi için ama bu kadar iyi bir aydınlatma olmazsa olmaz değil şehirde.

En olmadı ucuz yollu, sadece çevre tarafından fark edilmeye yetecek kadar aydınlatma sağlayan modellere bakarım.

Konuyu açma sebebim biraz da powerled aydınlatma sistemleri hakkında yeterli bir bilginin olmayışı ve isteyenlerin bu konuyu okuyarak bilgi sahibi olmaları.

Tepki
13
İsim
Mehmet Ali Soylu
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar merhaba btwin triban 520 kullanıcısıyım. r ışıklandırma korna vs. ucuz ve kullanışlı ne önerirsiniz ışıklandırma amaçlı ? ön ve arka için ?