En talihsiz günüm

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
merhaba bugun kendimi moto gp de sanarken bi anda yerde bulmam ayni anda oldu sert bir viraji hizimda nomal deviyenin biraz uste
kontra yapmayi cok devdigimden yatirarak donmrk istedim her zamanki gibi ama yerde mincir mi deniyor kucuk taslar varmis ne yazikki goremedim tam dondum derken bisiklet altimdan bildiginiz kaydi rldivenim ve kaskim yoktu ama ucuz atlattim sadece
kolum da cizikler var
ve avuc iclerim elimin ustunde morluklar ve cizilmeler var sonra eve gittim dersaneye gitmek icin grne o donuse giriyordum babasinin yaninda olan cocuk birden bisikletin onune atladi manevra yaptim sadece arka lastik carpti galiba dondum istr uzgunum frlan dedim ama ne biliym ayni yerde oldu 2 olayda kapiiya rezil oldum 2 kez adam yardim etti artik ordan gecmeye utaniyorum o derece :(

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
geçmiş olsun...:(
kaymak gibi bir asfalt olmadıkça virajları hep olabildiğince yavaş dönerim. motor kullanmayı bilmiyorum. ama sanırım motor ve bisiklet arasında bu dönüşler konusunda çok fark var.
motorun yere daha yakın olması, hızının daha fazla olması ve belki de ağırlığının fazlalığı da dönüşlerde bir avantaj oluyordur.

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
@Erkin Kalender geliyorum kirmizi bayrak mi ahsjsfg

@cumali55 aynen ama cok zevkli oluyor eldivn ve kadki aldiktan sonra gene oyle donucem :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Stalker97
yapma entepli :D

sonra gelip buraya kolumu kırdım diye konu açma :kptmya:

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
@cumali55 :D bilmiorum artik bilemiycem gene ayni yerde dusmiym de :D

Abdullah07

Daimi Üye
Tepki
425
İsim
Abdullah
Bisiklet
b'Twin
Öncelikle geçmiş olsun. Artık daha dikkatli olman gerektiğini ve kaskın şart olduğunu anlamışsındır umarım.
Dua et 2 olay da tanımadığın bir adamın önünde olmuş. Ya hoşlandığın kızın önünde olsaydı.:p

• Beğen
Tepkiler: Stalker97

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.090
Bisiklet
Kron
Simdi bi de evdekilerin cizikleri gorme fasli var olay orda kopuyo
Gecmis olsunv

• Beğen

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
geçmiş olsun ama Türkçeye biraz daha dikkat edersen iyi olur yazdıklarını çözmek biraz zaman alıyor

• Beğen

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
@hidromek telefondan yazdigim icin bazen kendisi duzeltiyor veya bisey yapiyor saolun

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@Stalker97 Anladım bazen telefonların fazla akıllı olması senin yerine düşünmesi adamı sinir ediyor