En sevmediğiniz ders

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Benim biyoloji.Sayısal olmama rağmen sevemiyorum.Nedeni ise her yerden bir giren çıkan var :D,ezberlemesi zor oluyor.

Scudo

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Lisedeyken biyoloji ve fizik, üniversitede statik ve mukavemet ve dinamik dersleri bana zor gelmişti. Üstelik dinamiği alttan alarak vermiştim. O dersimin hocası ben mezun olduktan sonra Zonguldak'taki üniversiteye gitti, şimdi YÖK üyesi.

• Beğen
Tepkiler: Harun.

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Cem Şentin

Acaba mesleğiniz nedir?

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Harun Salcı

Aslen yüksek endüstri mühendisiyim. Ama işsizim. Şu anda GYTE İşletme Bölümü'nde doktora yapıyorum ve bugün, Temmuz'da ilkini veremediğim doktora yeterlilik sözlü sınavını vererek tez aşamasına geçtim :D :D Bu sınavı verene kadar ecel terleri döktüm. Ama şimdi rahatım :) :)

• Beğen
Tepkiler: Harun.

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
şimdilik termodinamik.. formül çok ve sınavda formül kağıdı yasak sınıfada 2 gözetmen düştüğü için kopyada zor..:( dahası ileride belli olacak...

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Differensiyel Denklemler.Daha zor dersler var ama en sevmediğim ders olarak tarihe geçti:mad:.Yok böyle bir ders.Hiç bir ders bunun yanında daha sıkıcı ve anlamsız değildir.

• Beğen
Tepkiler: temucin90

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Organik kimya :)

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
@Faruk ÇUBUKCU

yok usta öğretmen kaynaklı değil. Sayısalım iyi olmasına rağmen Geometriden okul hayatım boyunca kaldım (Sınıf gözetmeksizin) :in:

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

aaykun

Üye
Tepki
7
akışkan, hidrolik birde mat1 den çektiğimi ne askerde çektim, nede bu yaşıma kadar başka bir dertten çektim. hepsinin hocasıda aynı kişiydi. diferansiyali havada uçarak yüksek avarajla geçtim ama, o mat1 yok mu ömrümü yedi. 1. sınıftan uzattığım 5. sınıfa kadar her finalde, ve bütte çalışmama rağmen çaktım. en son hocanın yanına gittim, konuştumda öyle geçtim, yoksa ordada geçemeyecektim. valla mat1 kabusum olmuştu. dile kolay 10 kez sınava gir ve hepsindede kal.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@serkan hilal

:) :) Neler varmış yahu.Bir de okul hayatım boyunca.. :) Hala okumuyorsun , değil mi? Faruk öğretmen en büyük etken , bence..

• Beğen
Tepkiler: serkan hilal

xibabla

Üye
Tepki
55
Bisiklet
Cannondale
Üniversitede iktisattı. Lisede fizik.

Tepki
19
alanım sayılsal olmasına rağmen bende biyolojiden nefret ederim aslında güzel bir dal ama yapamıyorum yapsamda yapmak istemiyorum :D

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Edebiyatı sevmem, zaten zorla(inat edip) 2 den 4 e yükselttim notumu. Fizik, matematik ve geometride başarılıyım. Branş dersleri olarak elektrik(kompanzasyon v.b.) dersini sevmem hatta nefret ederim. Dijital elektronik, kontrol ve kumanda konularında tek rakibim aselsan o derece :D

• Beğen
Tepkiler: sadana

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Bende sayısalcıyım.Biyolojiye ve kimyaya bayılıyorum ama fizikten nefret ediyorum :(

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çoğumuz sayısalcıyız demek. :D