Bisikletçilerin mp3 çalar önerileri

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
hehe süpermiş :D

ben w810i (walkman) telefon kullanıyorum ses kalitesi-kulaklığı felan mükemmel. ayrıca i-tunes kullanıp aac ye çevirdiğiniz zaman kulaklıkta dinlediğinizde kesinlikle fark edemeyeceğiniz kadar bi bozukluk oluyo. veya çok kısık dinlerseniz hafif bi cızırtı oluyo. ama mp3 veya daha kaliteli versiyonlardan kullandığınızda hiç problem olmuyo. müzik dinlediğim zaman şarjı 1 günle 2 gün arasında gidiyo. normal kullanımla 3-4 gün gidiyo sadece telefon özelliklerini kullandığınızda 5-6 günü buluyo. çok memnunum önceden creativ bi mp3 üm vardı bunu alınca yeğenime verdim onu. çok kaliteli değildi şu 2 parçaya ayrılan felan bi tane var creativ oydu. telefonumu seviyorum :D

ayrıca eklemek istediğim bişey var arkadaşlarımdan birinde 30 gblik ipod vardı o çok kaliteli bişeydi hdd liydi ama titreşime darbeye felan dayanıklıydı. ama çok büyük ve ağırdı yani bi kot pantol cebini dolduracak bi cihazdı. ama genede çok kaliteli. i-pod un tüm aletleri öyle oluyor bildiğim kadarıyla. sağlam,kaliteli ve pahalı :D

Scudo

Experiment 67

Aktif Üye
Tepki
109
bence en iyi mp3 player creative zen x-fi 32gb+wifi ama mp3 çalar olarak fazla bilgim yok ses kalitesi en iyi sizce hangisi? ben max perormanslı bişey arıyorum kulaklığın hakkını verecek bit şey yani kulaklık(aşağıda) olarak üstüne tanımam mükemmel ses kalitesi tek sorun sesi hiç geçirmiyo güzel ama yaa bisikletle trafikte.

• Beğen
Tepkiler: Ercan Bayram

zodijackyl

Üye
Tepki
10
ipod touch 16 gb var bende. ama sony mp3 player da alınması gereken tek cihaz bana göre. bundan önce sony nw-a1000 kullanıodum ses performansını ipoda gore cok cok iyi... sony nin yeni modellerini bilmiyorum ama yeni bi tane gordum bluetooth kulaklı denedim ve bence çok iyi almak isteyenlere tavsiyem tek kelimeyle sony. senheiser kulaklıkta bir numara bence cx300 kullanıyorum bende fiyat performans oranı mükemmel bana göre. cx500 biraz tuzluydu sanırım.

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
(experiment) kulaklıklar çok iii ama mp4 kötü sana cowon d2 yi öneririm ben şuan onu kullllanıyorum kulaklıklarda sennheıser cx400 vede bu kaliteyi başka hiç bi cihazda bulamadım...

• Beğen
Tepkiler: ujur

Hüseyin ÇALIŞAN

Daimi Üye
Tepki
14
Benim mp3 çalarım nokia 5300 express music işimi görüyor. Ses kaliteside baya iyi. Ama birde şarjı çabuk bitmese süper olacak.

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.236
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Cowon F2

Denediklerim arasında bana göre en kaliteli ve net ses veren cihaz buydu.

Ug90

Üye
Tepki
45
Apple Ipod - Nano 4gb
Nedeni Amerika'dan fiyatının çok altında bi fiyata gelmesi. Ayrıca takip ettiğim dizilerin bölümlerini atıp otobüste izleyebiliyorum.

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Çakma çin malı üstünde sony:D yazan bi alet kullanıyorum iki seneyi geçti ve hala sorunsuzca çalışıyor philips shs 3200 kulaklıklarla da muhteşem bir ikili:cool:

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Ucuza yaklaşık 40-50 milyona alabileceğim işimi görecek bir mp3 arıyordum ve bunu buldum. Gerçekten çok kullanışlı. Sadece kulaklıktan oluşuyor. Kafanıza tam oturuyor. Hiç kablo vs. derdi yok. Zaten spor yaparken müzik dinleme amaçlı yapılmış. Fiyatı mı? 40 YTL'ye aldım.Kargo da 2,5 YTL tuttu. Şu an indirimde:

GENEL ÖZELLİKLER
# 1 GB Dahili hafıza (1 GB = 250 Şarkı)
# MP3 çalar ve USB Flash Disk olarak kullanabilme.
# Spor aktivitelerinde ve yürüyüşlerde rahat ve özgürce kullanım
# Kulaklık tarzı mp3 çalar ile daha rahat ve konforlu müzik keyfi
# Tak&Kullan (plug&play)
# 5 farklı EQ (Ekolayzır)
# Dahili Lityum Batarya
# Uzun ömürlü yüksek kalite batarya
# USB kablosu aracılığı ile bilgisayardan şarj
# Tam şarj ile 7-8 saat kesintisiz müzik keyfi
# Windows 98/98se/2000/ME/XP/VISTA uyumlu
# Windows 98/98se harici sürücü gerektirmemektedir.

• Beğen
Tepkiler: newlife

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Ben internetten aldım.Link yollayabilirim almak istersen ? Tabi kredi kartın varsa.

FiRARDA

Üye
Tepki
8
PSP 2006 Modelim var neden aldın derseniz hem mp3 çalar hem video internet ve oyun için ideal bir makine :D CFW ise 5.00 m33-4 versiyonunda

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
önceki mp3üm çalındığından şimdi sony E435 kullnıyorum. 2 gb hafıza var. 2 divx film 6 tane klip ve 200 tane şarkı var. ve hala 300 mb boş. şimdiye kadar kullandığım en iyi mp4 çalar. şarjı müzikle son seste 30 saat , ortalama bir sesle 45 saat gidiyor. filmde ise 4 saat izledim 1/4 ü bitmişti pilin.

200 ytlye aldım. aynı özelliklerde olan ipodlara göre oldukça uygun ve performanslı bir mp4 çalar ;)öneririm ;)

Hay.alper.est

Aktif Üye
Tepki
52
Bende almayı planlyorum.Hatta yılbaşı hediyesi altında birine aldıra bilirisem aldırırm :D Neyse aradığım özellik radyodan kayıt yapması(en önem verdiğim özellik) ,1 gb yetmiyor biraz müzik beğeni repertuarım genişte 2 de yetmez rahat bir 4 gb olmalı :) Uygun fiyat olması küçük kompak bişe olmalı ekransızda bişey anlaşılmıyor küçük bi ekranda olsun.Bu özelliklerde bi önere bilceğiniz mp3-4 varmı?

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.236
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@ORDAKAL

PSP zaten sadece kahve yapamayan süper bir cihaz. :)

GPS den sesli/görüntülü görüşmeye, oyundan videoya müziğe her türlü imkanı sunuyor.

• Beğen
Tepkiler: FiRARDA

tar-kutay

Üye
Tepki
46
İsim
mustafa kutay
Haftalardır 150 lira bütçeyle hoş bir mp3/mp4 çalar arıyorum ama yok yahu, ne ikinci el ne de herhangi bir alışveriş sitesi, mağazasında düzgün bir müzik çalar bulamıyorum sony marka vardı ama o da çok pahalı yahu.
creative micro zen buldum sandım oda arızalıymış hayallerim suya düştü :(
kendimi en sonunda forumda buldum 11 temmuz doğum günüm :D kendime bir hediye almak istiyorum. Bi öneri bi bişey yardım edin n'olur :D

• Beğen
Tepkiler: yenhesa

Tolga Özdemir

Gereksiz Üye
Tepki
2.090
İsim
Tolga Özdemir
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben 5 ay önce sony'yi 200 tl gibi fiyata almıştım. Şimdi 500 tl civarına çıkmış. Goldmaster'ın pilli modellerine bak. Diğer çin tayvan olanlar 5 para etmez. eclipse modeller de dünya para olmuş. O bütçeye en iyisi goldmaster.

• Beğen
Tepkiler: tar-kutay

yavuzkosar

Kendi halinde bir yaşayan.
Tepki
3.129
İsim
Yavuz
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)

Bende bu model var ama evde nostalji niyetine duruyor :) Ayni kırmızı renk, pilli versiyon bu, çıkarılıp usb üzerinden veri aktarılıyor, bendeki 500 mb olan, şuan bir iş yapmaz ama zamaninin ses kalitesi şuan yeni mp3 lerden daha iyidir. images (1).jpeg

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve tar-kutay

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Sony var ama 200 TL
(link)