En Deli Türkiye Turu Başladı

Scudo
Tepki
9
başarılar diler,iyi yolculuklar dilerim bende konya antalya düşünüyorum daha karar veremedim bakalım ne olacak....

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
nisan baklası ben akın turumuz fethiyeoludenizde sona erdi mukumurat mersin tarsus falan yazmış ama ************ fethiye oludenizde bitirdik turu cok guzeldi gercekten

murattan fotoları alayım derhal sizlerle paylaşacağım dediğim gibi izmirden cıktık ve fethiye oludenize kadar geldik

saygılar

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
hayır bişeyler yazılıyor ve bu kadar insan yorum yapıyor üzerine fikirlerini söylüyor bu kadar kaliteli bir forumda gayri ciddi sacma sapan yazıp da bizi de yalancı durumuna düşürmek de olmaz hani hadi görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: behcetatinc

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
İnsanları rencide edecek, daha sonradan aranız bozulsada iki arkadaş arasında kalması gereken konuların açıklanma yeri burası değildir. Eğer aranızda sorun var ise yüzyüze konuşarak çözün. Yaptığınız gezide yaşadıklarınızı okumaktan ve resimlerinize bakmaktan hepimiz hoşnut oluruz, bu mesajımdan sonra konu harici yazışma lütfen yapmayınız. mesajlarınız editlenecek ve göndericiler uyarı alacaklardır.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
böyle sıcak bir ayı secmeniz cesaret verici dogrusu,tecrübeli biri olarak su kaybına fazlası ile dikkat.biz ekim başı cıkıyoruz.sizlere şimdiden başarılar

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
arkadaslar behcet dogru der ve seviye sadece denizden yukseklık demek degıldır unutmamakta fayda var

doktor

Üye
Tepki
22
arkadaşlar maşallah.inşallah kazasız belasız bitirirsiniz.kolay gelsin

byloft

Aktif Üye
Tepki
98
mukumurat abi ben gaziantep liyim istersen bir ara görüşürüz kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: mukumurat

çamurluk

Aktif Üye
Tepki
40
arkadaşlar size iyi yolculuklar zincirler ve frenlere xtra dikkat inşallah kazasız belasıs geçer teknik sorunlarla karşılaşmamanız dileğiyle