en az 1000 what anfi aroyırum

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında bisikletci55 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletci55

bisikletci55 Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar baslıkta dedıgım gbı en az 1000 whatlık arabama takabıılecegım anfı arıyorum.jbl gt 5 ım var bunu kaldırcak bı anfı arıyorum

2. furkan istanbulluoğlu

furkan istanbulluoğlu Aktif Üye

Seviye:
    jbl 301.1 mono veya jbl 75.4 ün arka kanallarını köprüleyerek kullanabilirsin.

ben kendi aracımda 75.4 ile ön kanallarda infinity component arkada köprülü jbl sub ile 2+1 kullanıyorum son derece verimli çalışıyorlar tavsiye ederim 75.4'ü.

birde elinizdeki gt5 sub 275watt rms 4 ohm. öncelik vermeniz gereken değerler bunlar 1100watt o sub'ın max değeri amfi seçimi için amfinin ve sub'ın aynı omajdaki rms değerlerini göze almanız gerekir.

İlginizi Çekebilir

nibali1_3387201b.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
3.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.