Eminönü-Florya yada Eminönü-Sarıyer (07 MAYIS 2013 - 19:00)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ceyhun Baydoğan tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Baydoğan

Ceyhun Baydoğan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Herkese selamlar. Bu akşam Eminönü Sarıyer yada Eminönü Florya (İBB Tesisleri) turu yapmak istiyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir.

2. volkanguler

volkanguler Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    selam, yeşilyurt hava harp okulundan sonra bakırköye doğru olan bölümü nereden geçiyorsunuz? illa ki sahil yoluna mı girmek lazım? :)

3. tamer özcan

tamer özcan Yeni Üye

florya eminonu olursa gelırım saat kaç cıvarı selamlar

Ceyhun Baydoğan

Ceyhun Baydoğan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sağ şeritten gittiğim için yolu takip ediyorum. Direk sahile sıfır girmiyorum yani. Eminönünden hareket saatim 7.

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
50tlg0R.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...