Elmadağ'a Çıktk çıktık Sonunda Zirveye Vardık

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında kory tarafından paylaşıldı.

1. kory

kory Kıdemli Üye

Seviye:
    Selam millet. İşte Elmadağ resimleri ve hikayesi. Sabah 8 de Salih ve Bahadırla Kızılay da buluştuk Kuğuluparktan Erdem i de alarak tırmandık Seymenler parkından yukarı yukarı. Daha bu Cinnah yokuşu o günkü tırmanışımızın 10/1 i bile sayılmazdı. Sonra Çankaya Yıldızda Alican la karşılaştık o geziyi bitirmiş eve dönüyordu. Biz gezimizi biraz ballandırdık biraz da zirvede Nuriler huriler var deyince Alican ı da aldık yanımıza. Başladık Mühye köyüne doğru inmeye

İşte o görünen binalardan başladık inmeye

İşte Hedef de orada karşıdaki kuleler. Sanki Sauron ın kulesi ve Biz de Güç yüzüğü var bir ağılık bir ağırlık çık çık bitmiyor.

Karşımıza çevre yolu çıkınca biraz eğlenelim dedik. Biz yaptık ama siz asla bir otobanda böyle dolaşmayın. Sağol Erdem sen bu eğlenceden kendini soyutlayıp bizi çektiğin için.

Medeniyetten git gide uzaklaştık ve Çorak topraklara vardık. Sanki sürekli takip ediliyoruz arkamda Gollum u mu gördüm ne.

Durun durun nereye gidiyorsunuz. Kule Sizi görüyor.

İşte o an karşınızda Shadowfax

Kara Küle

Erdem Mavi kaskıyla kara kule nin kem gözlerinden korunuyor.

Tekerler tek tek patlıyor. Bahadır 1km 2 defa teker patlatıp rekor kırıyor.

Evet Salih arkadaşımızın sigara içtiğini herkes görsün Her mola da yak bi sigara oluyor onun ki.

İşte ben, uzun kollu olmanın avantajı.
    Çık Çık Çık ancak o zaman bitiyor Elmadağ Yokuşu

Kuleleri fethedemiyoruz büyük bir güç Zirvenin bulunduğumuz yer olduğunu söylüyor

Aramızda bir de Alican adlı Elf vardı. Hızlı Çevik Hafif(48 Kg)

İşte yorgunluğun simgesel bir fotosu

Ve eve dönüş çok uzak bir yerlerde. Alçak irtifa da
    Ve böylece yorgun ama mağrur bir şekilde eve evlerimize döndük. (Galiba döndük Salik Kızılay da yemek yiyecekti bel ki sonra takılmıştır bir bara)
    Daha sonra da diğer tüm resimleri alabilmeniz için linkini koyacağım.
    Geziye katılan herkese teşekkür ediyorum.

2. Ceyhun Pekuz

Ceyhun Pekuz Kıdemli Üye

Seviye:
    Fotoğraflar için teşekkürler.Lotr anlatımınıza renk katmış :) shadowfax e çok güldüm :D

3. abrean

abrean Kıdemli Üye

Seviye:
    Ayağınıza sağlık. Çok güzel bir gezi çıkarmışsınız.
    O yokuşlar birer birer erimiş altınızda.
    Paylaşımınız ve fotolar için teşekkürler.
    esen kalın

İlginizi Çekebilir

juice.png
Eğer sıklıkla kramp sorunu yaşıyorsanız, sebepleri ve çözüm önerilerini bu yazıda aktaracağım. Orijinal link yazını sonunda olacak :) [ATTACH] Eğer krampla yüzleşmişseniz, muhtemelen o...
upload_2015-12-21_16-47-34.png
Yarış koşan insanların çok sık kullandığı bir ölçüt vardır: interval sonrası nabzın ne kadar kısa sürede normal seviyeye iniyor? Formunun zirvesinde olanlarda bu sürenin kısa olduğunu biliyoruz....
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...