elite hidrolık fren seçiminde yardım

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
ben hıdrolık fren sıstemlerı arasında cok kararsız kaldım ne taksam diye dewamlı dusunup duruyorum we bı sonuca baglayamadım. sızlerden yardım almak ıstıoyorum benım aklımdakı bazı secenekler
avıd seven
avıd carbon
shimano xt
bunların dısındada onerebılecegınız modeller warsa dıkkate alabılırım.

• Beğen
Tepkiler: utku_X
Scudo

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
pekı seven modelının carbonla farkı kollunun carbon olması dısında bıseyı warmı ?yaklasık 200 ytl ye degermı ?

• Beğen

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Ağırlık takıntın yoksa o kadar paraya deymez bence. Avidin karbon fiberli modeli yerine 7 olanından almaktan tasarruf edeceğin yaklaşık 200 lira para ile bisikletinde daha büyük ağırlıkları indirebilirsin. Örnek: Daha hafif lastik, titanyum vidalar, karbon fiber barend v.s..

• Beğen
Tepkiler: kont26 ve utku_X

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Bu arada Shimanoların fren kolu görüntüsü hoşuma gitmediğinden dolayı Avid tercih edeceğim.

• Beğen

kont26

Daimi Üye
Tepki
95
bencede avıdler daha uygun we sık gelıo aklımda seven modelı war aslında yoksa paraya kıyıp ultımate mı alsam dıe buyuk bı ıkılem ıcındeyım:D

• Beğen

utku_X

Üye
Tepki
5
kont bencede seven al =)
200 ytl azbiraz para değil, baymineralin dediği gibi başka bi eksiğini tamamlarsın, mesela senin bisikletinde tubeless lastik yok onu alabilirsin =)
carbon die büyülemesin seni, seven al geç, memnun kalmazsan adresimi biliosun :D

• Beğen
Tepkiler: kont26