Elimde 1000 TL nakit para var.

Alp Efe Atılgan

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Sedona
Sedona 721 ile carraro ları inceledim.İkisinden birini al hangisinin rengi hoşuna giderse.Fakat donanım olarak carraro biraz daha iyi

Scudo
Tepki
23
Bisiklet
Ghost
Ben ghost se 2000 kullanıyorum. eğer bütçeni çok azıcık daha artırabilirsen almanı kesinlikle tavsiye ederim...

Tepki
0
Bisiklet
Scott
Benim kendi param olsa inan scott scale 670 alırım ama bende öle bi baba varki 1000tlyi zor aldım inan bi kuruş bile arttıramam ya:S

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Ben pişmanım.. eğer mtb alırsan ne demek istediğimi bu sene değil seneye anlarsın.. He ben bu şekilde bineceğim dersen tabiki de mtb almalısın.

• Beğen
Tepkiler: Tamer KAMIŞLI
Tepki
0
Bisiklet
Scott
@Ahmet Eroğlu

Bilemedim şimdi ya mtbyi goruntusu için seviyorum şehir bisikletlerini pek sevemedim ya :S

Salih Eroğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
290
Bisiklet
b'Twin
Sen bilin kardeşim :) sen kullanacaksın buradakiler sadece kendince tecrübelerini paylaşıyor herkesin fikri kendine tabi.

Tepki
4
Bisiklet
Sedona
Arkadaşa katılıyorum ülkemizin yollarına uzun ömürlü kullanımlarda MTB uyar. Ben sedona 731 kullnıcısıyım bütçene göre en iyi seçim 721 . %10dan fazla indirim yaptırmayı unutma peşin alımlarda :uyku:

Tepki
0
Bisiklet
Scott
Yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim bisiklet secmem konusunda bana gercekten cok yardımcı oldunuz ALLAH izin verirse bugun gidip bisikletimi alıcam ya sedona 721 yada carraro sportive alıcam artık hangisi kafama yatarsa.

Berkcan E.

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
ben 721 al bende alıcam en yakın zamanda

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Her yerde aynı muhabbet arkadaş. Yok ülkemizin yolları tarla gibiymiş yok bilmem neymiş. Şehir/tur bisikletlerinin kartondan yapıldığını falan mı düşünüyorsunuz? Neye göre bu bisikletler dayanıksız oluyor biri açıklasın nolur. Arkadaşın biri demiş ne güzel ben aldım pişmanım diye, eğer ki bu mereti şehiriçi yollarda kullanacaksanız şehir bisikleti alacaksınız adı üstünde. Adamlar bu bisikleti sırf bunun için üretmişler. Konuları açın okuyun tur bisikletini dağ bisikletine çevirme diye bir konu göremezsiniz ama MTB alanların çoğu uzun tura çıkıcam bisikletimi nasıl tur bisikletine dönüştürebilirim diye sorar. Yok slick lastik takar bilmem ne ama kadro açıları müsade etmediği için yine tam olarak tur bisikleti konforunu yaşayamaz. Eğer ki konfor arıyorsanız şehir/tur bisikleti alın. Şekli hoşuma gitmedi diyorsunuz gidin Sedona 321lere bir bakın derim. Gayet atik seri gözüken bir bisiklet bence. Birisi de diyor ki ülkemiz yollarında uzun ömürlü kullanıma MTB gider, neye göre? Dedemin 28 jant bisikleti var 60lı yıllardan beri kullanıyor, adam Avrupa'da falanda değil 60lı yıllardan beri Eskişehirde kullanıyor bu bisikleti. Halende sapasağlam duruyordu, geçenlerde istedim komşunun çocuğuna verdim dedi. Yani 3 nesil binmiş bisikletin tepesine yine de birşey olduğu falan yok.

Amacınıza uygun bisiklet almanızı öneririm, sonra pişman olursanız her açıdan zahmetli olur sizin için. Düşünmeden acele kararlarla bisiklet almayın.

Tepki
0
Bisiklet
Scott
İyi hoş konuşmussun bişey diyemem ben bisiklet oneleri koydum oraya alıcam bisiklette mtb idi peki neden mtb aldım şekli hoşuma gidiyo yani hem bozuk yollarda hemde normal yolladada giden bi bisiketlet istedim ben biraz cılgın kullanırım bisikleti demek istedediğin şehir bisikletlerini pek uygun bulmadımğım için almadım sedona 721 aldım yani cokta araştırdım yani burda bussuru kişi mtb alıp şehir içinde kullanıyor neden cunku insanlar rahatlıktan cok görünüşe önem veriyolar bende hem görünüş hemde rahatlık için sedona 721 aldım.

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Sercan Çiçek

İyi hoş konuştum eyvallah, sende seçimini yapmışsın hayırlı olsun kardeşim. Görüntüsü için tercih ediyorsan senin bileceğin iş ben sana birşey diyemem sonuçta bisiklet alırken en önemlisi kişinin içine sinmesi. Benim mesajım senin ülkemizin yolları çok kötü o yollara şehir bisikleti dayanmaz tarzındaki sözlerineydi. He birde şöyle bir konu var, bir sürü kişi MTB alıp şehiriçinde kullanıyor neden? Çünkü bisikletçiler araştırma yapmadan bisiklet almaya kalkan, ne istediğini bilmeyen arkadaşlara MTB kitliyorlar. Adam gidiyor uygun kadro boyunu bile bilmeden alıyor kafasına göre sırf görüntüsü hoş geldi diye. Sonra pişman oluyor, forumda bunu nasıl tur bisikletine çeviririm diye konular açıyor orası ayrı. Ben size diyorum ki isteyen istediğini kullansın bu önemli değil fakat sadece şehiriçinde kullanmak için MTB almayın, alıyorsanız hakkını verin girin çamura araziye.

yiğt

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Beldeyama
@Tamer KAMIŞLI

Bende bisiklet alma arefesindeyken sorayım şehir bisikleti almayı düşünüyorum %90 olarak sahilde , markete giderken , arkadaşlarla şehirde süreceğim için . Fakat engebeli , çukur , araziye giderken bir dişli mi diyeyim mtb lastiğiyle sorun çözülür mü? Nadirde olsa böyle bir durumda kalırım ama 2 sindede gidiyor diye mtb almak istemiyorum.