Elektronik kitap bilgi ve önerisi

Tepki
769
Bisiklet
Cube
Merhaba arkadaşlar. Çok gezen mi çok okuyan mı bilir sözünde Gezerken okuyan diye düşündüğüm için elektronik kitap almaya karar verdim. Aslında buna sebep olan bir durumda bisiklet veya farklı ulaşım yollarıyla gerçekleştirdiğim gezilerde kitapların zarar görmesi ve ışıksızlıktan okuyamamam idi. Bu yüzden böyle bir karar aldım. Kısa bir araştırma yaptım kendi ışığı olanlardan istiyorum ama onun dışında bir bilgim yok. Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar ne der? Hangi marka modeli tavsiye eder?

Scudo

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kobo kullanıyorum.

(link)

Bu cihazı geçen yıl 400 liranın altında bir fiyata 6 taksitle almıştım. Çeşitli yollardan elde edilmiş kitaplar yükledim. Pdf formatındaki ekitaplar için çok uygun değil ama epub formatı için iyi. Bir kitap keyfi vermemekle birlikte yukarıda saydığınız nedenlerden ötürü oldukça faydalı. İnternette binlerce e kitaba korsan diye tabir edilen yöntemle ulaşabiliyor ve yükleyebiliyorsunuz. Facebook'da paylaşım grupları var.

• Beğen
Tepkiler: appendix

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Kobo Aura One kullanıyorum. Güzel cihaz öneririm sorun yaşamadım. Aynı notu ben de düşeyim. Bu tip cihazlar pdf için çok uygun değil hantal kalıyorlar. Çoğunlukla pdf okunacaksa tablet daha mantıklı olabilir. epub için harika..

sevota

Üye
Tepki
18
İsim
serdar
Bisiklet
KTM
Ben Kindle paperwhite 2 kullanıyorum. Çok akıcı ve zevkli. memnunum. Elimde yaklaşık 3500 mobi uzantılı kitap var. Kindle olursa Bulut paylaşımı yapabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

sevota

Üye
Tepki
18
İsim
serdar
Bisiklet
KTM
kindle da türkçe karakter problemi hiç yaşamadım.