1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Elektronik kitap bilgi ve önerisi

Konu, Serbest Kürsü kategorisinde Tur Şoförü Necmettin Ünlü tarafından 17 Mayıs 2018 tarihinde paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Tur Şoförü Necmettin Ünlü

Tur Şoförü Necmettin Ünlü Kıdemli Şoför

Bisiklet:
    Cube
    Sponsorlu Merhaba arkadaşlar. Çok gezen mi çok okuyan mı bilir sözünde Gezerken okuyan diye düşündüğüm için elektronik kitap almaya karar verdim. Aslında buna sebep olan bir durumda bisiklet veya farklı ulaşım yollarıyla gerçekleştirdiğim gezilerde kitapların zarar görmesi ve ışıksızlıktan okuyamamam idi. Bu yüzden böyle bir karar aldım. Kısa bir araştırma yaptım kendi ışığı olanlardan istiyorum ama onun dışında bir bilgim yok. Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar ne der? Hangi marka modeli tavsiye eder?

Harukaze ve Cevat_MD bunu beğendi.
  2. Cevat_MD

Cevat_MD Forum Bağımlısı

Adı:
    Cevat Bayhan
    Bisiklet:
    Corratec
    Kobo kullanıyorum.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapınız.

Bu cihazı geçen yıl 400 liranın altında bir fiyata 6 taksitle almıştım. Çeşitli yollardan elde edilmiş kitaplar yükledim. Pdf formatındaki ekitaplar için çok uygun değil ama epub formatı için iyi. Bir kitap keyfi vermemekle birlikte yukarıda saydığınız nedenlerden ötürü oldukça faydalı. İnternette binlerce e kitaba korsan diye tabir edilen yöntemle ulaşabiliyor ve yükleyebiliyorsunuz. Facebook'da paylaşım grupları var.

appendix bunu beğendi.
  3. appendix

appendix tek lüksü hayalleri olan insan...

Bisiklet:
    Bianchi
    epub formatı candır.

Cevat_MD bunu beğendi.
  4. Güney Tuncer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Kobo Aura One kullanıyorum. Güzel cihaz öneririm sorun yaşamadım. Aynı notu ben de düşeyim. Bu tip cihazlar pdf için çok uygun değil hantal kalıyorlar. Çoğunlukla pdf okunacaksa tablet daha mantıklı olabilir. epub için harika..

5. sevota

sevota Üye

Adı:
    serdar
    Bisiklet:
    KTM
    Ben Kindle paperwhite 2 kullanıyorum. Çok akıcı ve zevkli. memnunum. Elimde yaklaşık 3500 mobi uzantılı kitap var. Kindle olursa Bulut paylaşımı yapabilirim.

Çağdaş78 bunu beğendi.
    Tur Şoförü Necmettin Ünlü

Tur Şoförü Necmettin Ünlü Kıdemli Şoför

Bisiklet:
    Cube
    Peki Türkçe kitap desteği yeterli mi? Kobo ve Kindleda.

7. sevota

sevota Üye

Adı:
    serdar
    Bisiklet:
    KTM
    kindle da türkçe karakter problemi hiç yaşamadım.