elektrikli mercedes bisiklet

Scudo

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
sol altta olan gri modeli bugün gördüm ;) güzel ama ağır ve hidrolik v-frenliydi

• Beğen
Tepkiler: hakano

hakano

Daimi Üye
Tepki
313
Bu tur bisikletilerin, herkesin "potansiyel" atlet oldugu boyle bir forumda populer olmasi beklenemez tabii. Bunlardan bir tanesini (en altta soldaki) yazin Datca Aktur'da gordum. Aslinda merak uyandiracak, "suna bir binsem" dedirtecek kadar ilgi cekici. Eger meniskus ameliyati olduysaniz ve bisikleti de cok ozlediyseniz ya da uzun sure pedal basamayacak kadar dizlerinizden rahatsizsaniz, hayatinizda boyle bir makineye yer olabilir. Onyargili olmamak lazim.

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
mercedes bisiklet işini ne zaman el atsa hep abartıyo ve gereksiz bir şekil işine giriyo.. :)
şimdiki yeni no name elektrikli bisikletlerde batarya olayı gibi şeyler daha az görünür düzeyde. türkiyede bulunan yeni ürünlerde batarya ve motor bisikletten çok anlamayanların fark edemeyeceği kadar kamufle edilmiş durumda.diğer yandan bisikleti sevipde yokuş sevmeyenler için güzel bir şey bu elektrikli aletler..
Hatta hybrid bir bisikletle dünya turu düşünebilirim. :)

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
ilerde genel müdür olduğumda ve müstakil bir villam olduğunda şahsi bir otoparkım olduğunda garajımdaki bisiklet kolleksiyonuma bi dene eklerim.. ama tarihi siz düşünün artık.. 20 senemi desem 30 mu belkide hiç :)

• Beğen

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Sağlık problemi olan ve bisiklet aşkı ölmemiş kişiler için bir alternatif olarak düşünülebilir.
Bildiğimiz normal bisikletin yerini alması elbette söz konusu değil.
uğraşan , didinen, icat eden ( başımıza icat çıkarma denir ya bizde :) ) lerin ellerine beyinlerine sağlık.

• Beğen

S.Emre DURMAZ

Forum Demirbaşı
Tepki
353
İsim
S.Emre
Bisiklet
Cube
Ben bisiklete spor amaçlı biniyorum. Açıkçası tercih etmem. Pedal basacağım ki bisiklete binmiş olacağım. Ancak ulaşım yani işe falan gidip gelmek amaçlı kullanacak birisi için güzel bir alet. Ancak ülkemizde bisikleti işe gidip gelmek yani ulaşım amaçlı kullanacak olan kişiler yol parası vermemek için bisikleti tercih ettiklerinden bu bisikletler biraz pahalıya gelir. Adam bunu alacağına gider çin işi bir scooter alır onu kullanır... Ama yine de emeğe saygı göstermek lazım. Alternatif bir ulaşım aracı olabilir. Özellikle çevreciliğe önem veren ve bisikleti ulaşım amaçlı kullanacak olup da para sıkıntısı olmayan kişiler için iyi bir çözüm olacaktır.