eldiven

Tepki
1
öncelikle merhaba. forumda yeniyim ve hata yaparsam affola.

bisiklet eldiveni almak istiyorum. bi kaç konuya baktım ve bildiğim marka göremedim. internetten alma şansım da yok.
2 gün daha eskişehirdeyim. çevredeki bir kaç mağazada nike, adidas gibi markalar var. onlarında fiyatları 28-40 lira arasında değişiyor.
size sorum, alayım mı yoksa "şuraya git orada şu şu var ondan al?" mı dersiniz.

şimdiden teşekkürler..

Scudo

Canturk Sabaner

Aktif Üye
Tepki
32
anil bey..
eskisehirde, tramvay`in visnelikten (goztepe duragi) merkeze dogru gelirken kivrildigi ilk caddeden girip,(diasa karsisinda ki caddede) sol taraftan takip edip,sol taraftaki sokaklara bakin ,sadece bisiklet satan bir yer goreceksiniz.: )

ben gittigimde yarim parmak sedonalari gormustum ama kirmizisinida ben aldim,sadece mavi kaldi sanirim,yardimci olacaklardir..

Tepki
1
cantürk saolasın. dediğin yeri zor da olsa buldum. hatta ben de kırmızısını aldım:) avuç içinde de gel yazıyor falan işte.
yardım eden herkese teşekkürler.

Faruk ÇUBUKCU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.232
Bisiklet
Mosso
tahmin ettiğim eldiven galiba. Aşağı yukarı 1 hafta öncesinde ben de almıştım. Sedona marka. İç tarafında Gel Tec diye yazıyor. 15 liraya almıştım.

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
ilgi için teşekkürler ben de alacağım da nasip olursa sedona hiç kullanmadım ama tavsiyelere bakıldığında iyi bi ürün:..

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
@Faruk ÇUBUKCU

Merhaba
Bu GelTec yazan kırmızıları alabileceğim bir internet adresi var mı acaba?
Kaçkar Bisiklet'te buldum ama maillerime cevap alamadım, hangi yöntemle alışveriş yapabileceğime dair.

syt093

Daimi Üye
Tepki
120
@akın özen

jel takviyeli olanlar uzun turlarda farkını belli ediyor, tavsiye ederim

furious

Üye
Tepki
17
ucuz yollu sedona marka eldivenleri kesinlikle tavsiye etmiyorum, sürüşten sonra avuç içinde iplik bırakıyor ve parmak kısmındaki dikişler çok özensiz her an çözülebilir..

• Beğen
Tepkiler: nükleer kedi

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
@furious
Ben de tavsiye etmiyorum. İkinci ayında eldivenin jel kısımları hep söküldü ve jeller açığa çıktı. Üstelik yol bisikleti kullanıcısıyım ve hiç düşmedim.

• Beğen
Tepkiler: Alp Kuterdem

Alp Kuterdem

Forum Demirbaşı
Tepki
84
@nükleer kedi

ellerim çok terlediği için bende tavsiye etmiyorum aynı şekilde dikişleri attı jelleri çıktı

icepick

Üye
Tepki
16
ben kullanmıyorum ve ellerım yara bere içinde bence almalısın