eldiven tavsiyesi

marule

Daimi Üye
Tepki
406
ya şöle güzel, kaliteli fiyatı da 45-50 ytl yi geçmeyecek bi eldiven arıyorum, nike ın adidasın fln var ama çok kullanışsız geldi. var mı sizin bi öneriniz? bi de nerde bulurum?

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.442
Bisiklet mağazalarından tabiiki, sidi nin eldivenleri güzel mesela

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Önümüz yaz...
Scott'ın ltd serisi giyimlerinden yazlık kısa ve uzun parmaklı eldivenleri tavsiye ediyorum...Çok rahat ve kullanışlılar...

Aynı şekilde Sidi hakan abinin dediği gibi çok kaliteli ve Ar-GE ye zaman ayıran dolayısıyla kullanışlı bir firmadır...NW olabilir ama onuda bulmak sorun olur...

İyi günler:)...

marule

Daimi Üye
Tepki
406
ya internette aradım taradım bi türlü sidi nin eldivenleri hakkında bilgi bulamadım, kendi sitelerinde bile sadece ayakkabıları hakkında bilgi var, scott ın ltd serisi istanbulda hangi mağazalarda vardır?

güray

Daimi Üye
Tepki
84
scottlar bike and outdoor da var.bende arıyordum rahat birşey saolsunlar yardımcı oldular.seninde bir şikayetin olmaz sanırım...

alaskha

Üye
Tepki
54
dostum şunlar belki işini kolaylaştırır:
a)Yeşil bisiklette 10-15... ve üzeri eldivenler var.(Feneryolu)
b)Pedal'da 20 ytlye şık görünümlü eldivenlerden bulabilirsin.(Sirkeci-Doğubank)
c)En ucuz seçenek ise yüksek kaldırımdaki bisikletçilerde 3-4 ytl(Karaköy)
Bu arada nasır parmağın bittiği bölgede yoğunlaşmaktadır. Dikkat etmen gereken bu bölgenin üzerine eldivendeki pedlerin gelebiliyor olması.

marule

Daimi Üye
Tepki
406
çok teşekkürler, pedli bir scott eldiven aldım(45 ytl), bi kaç kere düştüm biraz açıldı bazı yerleri ama diktircem işallah :)