Satıldı Eldiven - Ayak Bandajı - Sigma Mini Flaşör - Arka Flaşör - Ön Flaşör Mercekli

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında KerimBulut tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KerimBulut

KerimBulut Kıdemli Üye

Seviye:
    Bisiklet kullanmak için aldıgım fakat,

Scoyco marka eldiveni 1 defa bisiklet sürerken taktım bidahada kesinlikle kullanmadım. Bedeni: M ama el ölçüsü M ve L olan kişilere uyar. Elinize ne büyük nede küçük olur.
    Fiyat: 15 TL

Castelli marka eldiveni ise 1 defa elime uyup uymadıgına bakmak için 1 defa taktım. Bedeni: L ama el ölçüsü L ve XL olan kişilere uyar çok rahat uyar. Elinize ne büyük nede küçük olur.
    Fiyat: 60 TL

Bisikletimin flaşörlerini yenilediğim için bisikletimden çıkarttıgım flaşörleri makul fiyata satıyorum.
    Sigma Mini Flaşör : 9 TL

Arka Flaşör : 19 TL
    Güneş enerjilidir.

Ön Flaşör (Mercekli) : 60 TL
    Araba lambasından daha uzun ve geniş görüntü kalitesindedir.

Merida bisiklet logolu ayak bandajı. Kullanmak için aldıgım ama kullanamadım ayak bandajını satıyorum. Satılmazsa tabiki kullanacagım.
    Fiyat: 10 TL
    Uploaded with ImageShack.us

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
STRAVA SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.