Eldiven Açar mı?

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Selamlar arkadaşlar

Aranızda yeniyim, decathlon un internet sitesinden btwin marka eldiven aldım. avuç içi ölçüm 20cm. M beden aldım ancak eldiven dar gibi. sizce açar mı? değişim yapayım mı?

Scudo

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Değiştirin

Reha Oğuz Altuğ

Aktif Üye
Tepki
87
Bisiklet
Trek
Benim kullandıklarım az bir parça açıldı şimdiye kadar.
Fakat M boyutu L'ye kadar genişlemez.
Ayrıca genişlemenin olması için 1-2 ay geçti.
Eğer el hareketinizi kısıtlamıyorsa bekleyin.
Aksi takdirde tehlike yaratabilir, değiştirin.

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar yorumlariniz için teşekkürler. Hareketimi kisitlamiyor ancak çıkartırken biraz zorluyor. Esnek bir eldiven acikcasi o sebepden sıkma hissetmiyorum. Zaten uzerinde 18.8 - 19.3 cm yaziyor. Benin avcum 20cm

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Eldivenin çıkarken zorlanması normaldir. Benimki de zorluyor.
Önemli olan tam oturması, kullanırken sıkmaması, kan dolaşımını engellememesi.

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Bisikelt eldiveninin zaten sarmasi lazim. Dolayisiyla bol degil sıkı olması gerekiyor. Bilek kisminin da tam sarmasi (sıkmadan) lazim. Parmaksiz ise uc kisimlarinda eldiveni rahat cikarmak icin halkalar olmasi lazim, ordan cekerseniz hemen cikar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Fatih ÖZSOY

eldivenin iç kısmında iki parmağın dibine doğru, lastik-platsik karışımı bi şey vardır. onlara diğer elin parmaklarını geçirerek eldiveninizi kolayca çıkarabilirsiniz :)

-- ben onlar eller gidondan kaymasın diye konuluyo zannetmiştim, eldiveni kolay çıkarmak için olduklarını öğrenince şaşrımıştım da.... n'olur n'Olmaz belki siz de biliyosunuzdur, söyliyim dedim :)

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
Çok zor çıkıyordu gerçekten. L beden ile değiştirmek için kargo ile ücretsiz iade ettim. decathlon un internet sitesinden iade formu doldurup L beden isteğimi yaptım. Daha ben kargoya vermeden onlar yeni ürünü kargolamışlar. Sanırım bir hata yaptılar, hata değil ise helal olsun :)