Elcik, sele, sele borusu ve mini pompa (sıfır kalitesinde ürünler)

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar,

Elimde bir süredir duran bazı parçalar vardı. Specialized Sirrus bisikletimden çıkma veya heves edip alıp kullanmaktan vazgeçtiğim ürünler. Boş yere duracağına hem ihtiyaçlarım için kaynak olsun hem de kullanmak isteyen arkadaşlara yardımcı olabilmek adına satışa koydum. İstanbul Anadolu yakasında elden satış imkanı gerçekleştirebilirim. Diğer illerde kargo alıcıya aittir. Dilediğiniz kargo firmasıyla gönderi yapma imkanım olabilir.

Specialized Body Geometry Elcik - 25 TL
Satın aldıktan bir süre sonra daha hoşuma giden bir elcik modeline geçiş yaptım. O eskidi ve görünüm olarak bu sattığımdan fersah fersah ötede eski duruyor. Yani emin olun ki çok az kullanıldı. Tahminen 1 ya da 2 hafta en fazla. O da her gün değil yani. Tertemiz sorunsuz rahat elciklerdir.

(link)

Specialized Body Geometry Roulux Sele - 40 TL
Bu da Sirrus model bisikletimin üstünden çıktı. Görünümü ve durumu gerçekten yepyeni bir sele kadar temizdir. Brooks marka sele kullandığım için satıyorum. Yaklaşık olarak elciklerle aynı süre kullanıldı. 2-3 hafta kadar. Specialized'ın Body Geometry teknolojisini bilen ya da bilmeyen arkadaşlar olabilir. Specialized özel olarak insan vücudunun anatomisine ve bisiklet üzerindeki duruşuna göre yapılan hesaplamalarla ve testlere bağlı olarak ürettiği ürünlerdir bunlar.

(link)

Guizzo Karbon Sele Borusu 27.2 - 60 TL
Bu ürünü de vaktiyle sportif kullanım ve görünüm için heves ederek almıştım. Fakat uzun yol turculuğuna sarıp karbon parçaların uzun tur için tavsiye edilmediğini öğrenince tekrar aluminyum sele borusuna dönüş yaptıydım. Tahmini kullanım süresi 1 haftadır. Üzerinde kılcal bir kaç çizik var sadece hepsi bu. Boru uzunluğu da 34 cm'dir.

(link)

Sedona Bisiklet Pompası - 10 TL
Vaktiyle mucize pompa olarak aldığım bir ürün. Bir kaç durumda hayli hayli işimi gördü fakat pek ihtiyaç olmadı. Normalde ayaklı pompa kullanıyorum zaten. Patlak vs. durumları az olduğu için az ihtiyacım oldu :) Daha sonradan daha kaliteli ve pahalı olan aluminyum gövdeli bir pompa aldığım için satıyorum. Yolda işim düşerse işimi görsün diye alabileceğiniz bir pompadır.

(link)

Teşekkürler

Scudo
Tepki
25
Bisiklet
Specialized
Günceldir. Fiyatlarda değişiklik;

Sele Borusu 50 TL
Elcikler 20 TL'dir.

Quatro16

Daimi Üye
Tepki
79
İsim
Alfa Romeo
Başlangıç
1963—64
Bisiklet
Salcano
Pompa duruyor mu?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
Merhaba, geç cevap yazdığım için kusuruma bakmayın. Pompa duruyor.

Fiyat güncellemesi: Sele 30 TL, Sele borusu 45 TL olarak güncellendi.

Tepki
3
Bisiklet
Specialized
Kargo sizden seleye talibim izmirdeyim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Quatro16

Daimi Üye
Tepki
79
İsim
Alfa Romeo
Başlangıç
1963—64
Bisiklet
Salcano
Pompa satıldı mı?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
@Muhittin C.

Halen satışta ilgileniyorsanız. Yanılmıyorsam size özel mesaj atmıştım.

pezuk

Üye
Tepki
10
Bisiklet
Scott
sele için özel mesaj gönderdim :in:

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
Sele satılmıştır. Geriye kalan sele borusu ve pompanın satışı devam etmektedir.