Elazığ

Scudo
Tepki
16
İsim
Sertan Canpolat
Bisiklet
Salcano
Elazığda ônerebileceğiniz bir bisiklet servisi var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben Elazığ'da yaşıyorum. Prototype yazılı bir yol bisikleti kullanıyorum. İsmim de Ferdi ikis. Sürekli yoldayım Elazığlılar illa görmüştür beni vede beyaz bisikletimi. Görüşmek isterseniz, mesaj atın

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
212
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Elazığlıyım ama Eskişehir'de yaşıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@xsertan

Kardeşim, herhangi bir bisiklet topluluğuna katılmak için bisiklet türü o kadar da önemli değildir. Sen kullanacağın yollara göre, şehrinin durumuna göre ve en önemlisi bütçene göre bir bisiklet seçmelisin. Bu yol bisikleti olur, tur bisikleti olur yada mtb olur fark etmez. Koşullara göre değişir bisiklet olayı :) Mesela ben arazi turlarına çok fazla çıktığım için mtb tercih ediyorum. Sen dersin ki ben şehirde sürerim şehir bisikleti uygun olur, iller ve ilçelere turlar yapacaksan tur bisikleti olur, arazi koşullarını severim araziye de çıkarım diyorsan mtb alırsın :)

Saygılarımla.

Tepki
0
İsim
furkan
Merhabalar, ben elazığda bir bisiklet grubuna katılmak istiyorum. dağ bisikleti var şuanda elimde bunu yol bisikletiyle takas yapıp sizlerle tanışıp turlara katılmak isterim. Grubunuzun tur detaylarını nereden öğrenebilirim. Yer mekan zaman konularında bilgi almak istiyorum. Tek başıma olduğum için çekiniyorum, bu yüzden bir grubum olsun istiyorum. Sizlerle tanışmak isterim.

Tepki
16
İsim
Sertan Canpolat
Bisiklet
Salcano
Sonunda yol bisikletimi aldım derken servis sağolsun iç lastiği yamuk takmış bende farkına varmadan sürünce balon yapıp patladı. 1 haftaya yeni iç lastik + 1 aya kask, suluk vb. alıp tam teçhizat hazır olacağım. Sabırsızlanıyorum :koptum::D

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@bordoklavyeli

bordoklavyeli arkadaşım. Konuyu baştan okursan gruba nasıl ulaşabileceğini öğrenirsin. 5. Sayfada Hakan Özcan adlı arkadaşımız facebook grubunun ismi vermiş. Bilgilerine.

Saygılarımla.

Tepki
30
İsim
muratbah
Bisiklet
Cube
Değerli Arkadaşlar,
Elazığ'daki Tüm bisilket Yapılarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz...

Elazığ'ın Çatı Bisiklet Grubu... Şart Şurt Yok... Herkes Katılabilir. Üniversite Öğrencisi Olmanız GerekMİYOR...
Fırat Üniversitesi Bisiklet Topluluğu: (link)

Yine FÜBİT Ekibinin Organize Ettiği 40'ı aşkın şehirde yürütülen Perşembe Akşamı Turlarınına İlişkin Sayfa...
Perşembe Akşamı Bisikletçileri (ELAZIĞ): (link)

Etkinliklerin Halka Duyurulduğu ve Yine FÜBİT'e Ait Olan Tabela Sayfa...
Elazığ Bisikletliler Topluluğu ElBit & FüBit: (link)

Yine FÜBİT Üyelerinden @Murat Bahçeci'nin Temsilciliğini Yürüttüğü ve Türkiyenin En Büyük Bisikletli Dernek Olan Bisikletliler Derneğinin Sayfası...
Bisikletliler Derneği Elazığ Temsilciliği: (link)

atakan6823

Üye
Tepki
0
İsim
Atakan Özdal
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti