El yapımı aksesuar (elcik püskülü)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhabalar, bisikletime elcik püskülü yapmaya karar verdim. Bisikleti daha çok keyfi amaçlar için kullanan biri olarak, bir kaç aksesuarını elimle yapmak istiyorum.
Öncelikle orijinal gerçek deriyi nereden temin ettim onu anlatayım. Kuşadası'nda yaşadığım için burada deri mağazası çok fazla sayıda var ve hemen hemen hepsine deri üretici firmalar tarafından kataloglar yollanıyor. Her katalogda renk renk olmak üzere büyük birer tabaka gönderiliyor. O sezon boyunca kullanılan kataloglar, daha sonra çöp oluyor. Ben de bir derici arkadaşımdan gidip rica ettim bana bir kaç tabaka deri verdi. (renklerini kendim seçtim) Sonra evde ince ince kesip, plastik kelepçe ile tutturdum. Bu tutturulan yeri elciğin yan tarafında bulunan delikten içeri ittim. Ben sonucu beğendim, gerçek deri olmasından dolayı uzun süre yıpranmadan idare eder gibi geliyor. Umarım siz de beğenirsiniz.
179884 dosyayı görüntüle 179885 dosyayı görüntüle 179886 dosyayı görüntüle 179887 dosyayı görüntüle 179888 dosyayı görüntüle 179889 dosyayı görüntüle 179890 dosyayı görüntüle

Scudo