El Wire - KARANLIKTA GÖRÜNÜR OLUN !!!

Scudo

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Cidden hoşuma gittiler, direkt araştırmasına giriyorum gece turlarına çok çıkan birisi olarak. Videolar için teşekkürler. Türkiye'de bulabilirsem post atarım.

Muhammed Durgut

Aktif Üye
Tepki
90
Küçük araştırma sonrası çağatay abimizinde yorum yapmadığını görünce ben ulaştığım bir sitenin linkini veriyim güvenilirligini bilmiyorum eskişehirdeymiş ve telefon numarasıda mevcut sitede buyrun link
(link)

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar ben de uzun süredir bu neon kablo ile aydınlatma işini düşünüyordum.Şimdi ilk olarak neon kablo ile gelen inventer pil ile çalışmalı.
Bağlama şeklim ise şöyle olur: Sele borusuna bütün kabloyu sar.İnventeri ya sele altı çantaya yada selenin altına monte etmek.Hemde bu şekilde bisikletin gündüz görüntüsü bozulmayacaktı.
Donanım Haber'de bir arkadaş satıyor.Kalem pil ile çalışan inventer + 3 metre kırmızı neon kablo kullanıma hazır şekilde 20 TL dedi.
Eğer adamın linkini isteyen olursa bana özelden mesaj atsın.

Tepki
17
@Çağatay Çağlar
Yurtdışından da güvenilir bulursanız söyleyin :)

@muhammed.d
Oraya baktım ama fazlasıyla tuzlu.

Muhammed Durgut

Aktif Üye
Tepki
90
Kalınlıkları hakkında bilgi verilmemiş ama uygun fiyata başka site (Kalınlar ama sanırım sipariş ile 5mm gibi kalınlıkta alabilirsiniz diye düşünüyorum )

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Şafak Başlar

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Zevktir kimsenin zevkine bir şey diyemeyiz ama 125cc bisikletimsi motor alıp pavyon gibi aydınlatıp sele arkasına da 2 hoparlör takanlar a benzetiyorum bu tarz bisikletleri.

Tepki
17
@muhammed.d
Çok ucuzlar 50MT 17TL bence gerçekçi değil. Çin sitelerinde bile 2 mtsi 6$
@Koray06
Haklısın zevkler ve renkler tartışılmaz :)

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
ilgi alanım değil ama yanlış ürünlere bakıyorsunuz. yetmez gibi fiyat olarak karşılaştırıyorsunuz. osmanelektrik denen linki veren arkadaş bisikletlerde aynı mâlzeme kullanıyor sanıyor sanırım. osmanelektrikteki benzinliklerde gördüğünüz kalın hantal hortum içindeki ledlerdir. bahçe hortumu gibidir ucuz dedikleriniz. Beğenmediğiniz (pahalı gelen) çin sitelerindeki ürünler ise bisiklet için yapılmış hobi amaçlı ürünlerdir. Ucuza alacağım diye bahçe hortumu almayın derim :)

Muhammed Durgut

Aktif Üye
Tepki
90
Öncelikle bu kabloları nerden temin edebiliriz demiş onun için linkleri paylaştım niyetim azda olsa yardımcı olabilmek.

Ben burda arkadaşa yardımcı olmayı istediğim için biraz araştırma yaptım kalın olduğu içinde sipariş üzerine 5mm yapabilirlerler sanırım dedim.
Pahalı gelen beğenmediginiz diye genelleme yapmışsın yorumları okumanı sonra yorum yapmanı öneririm.

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Alırsınız. 3-5 Bisikletçinin hobisi için adamlar uzakdoğudan bir konteyner ürün çekerler artık.(Gayet dikkatli okurum siz merak etmeyin. Sanki metal işliyorlar 5mm yaparlar.)

Muhammed Durgut

Aktif Üye
Tepki
90
Adam beğenmiş alıcağım yer varmı diyor .

Zaman artık hız çağı parasını verdikten sonra kibrit kutusu içinde iğne bile getirtirsin çinden ,konteyrnıra gerek yok !

Ayrıca 5mm evinde kulandığın bir çok kablo kalınlığı bunun için metal işlemeye'de gerek yok.

Daha fazla konuyu saptırma istersen konu dışı yorumlar ile konuyu kirletmiyelim.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Sakin olun abi.SAkin...
altı üstü bir kablo amma büyüttünüz meseleyi.

Tepki
17
50Den fazla sipariş verdim çinden. 0.58$ lık bir ürün bile aldım toplu olarak 50$lık üründe aldım kafanı yorma bu işlere. Neyse Lütfü beye teşekkür ederim mesaj atmış ama ben ona atamıyorum mesaj kapasitesi dolduğu için :)

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
Tron filmindeki light cycle'a benziyor gerçekten hoş olur ama ben bunu takıp dışarı çıkmam zaten kaskla,eldivenle yeteri kadar dikkat çekiyoruz.Ama bunu yapıp evin bir köşesinde sergilenebilir güzel dekorasyon olur bisikletle :D

Gökhan S.

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Buna ne dersiniz? Biraz daha mühendislik ve daha akıllı bir çözüm :)

(link)

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
@Ferhat Taze

Kusura bakma kardeşim.Yazlıkta olduğumdan dolayı pek kontrol etmedim mesajları.

-OnuR-

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Onur
Bisiklet
Carraro
@Gökhan S.

Ben bu ürünü çok beğendim nerden temin edebiliriz acaba ?

Ek Olarak 220$ olunca vazgeçtim. :D

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
bu ürünü bizde sattık ama pek talep olmadı sebebi ise çabuk arıza yapıyo bağlantı yerleri çok hassas