El Camino

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Merhabalar;bisikletimin son halini sizlerle paylaşmak isterim. Toplamak için çok çalışıp ter akıttım fakat değdi. Bisikletin ismi yağmurlu havalarda arkaya taktığım çamurluk ile Amerikan El Camino arabalarına benzerliğinden ortaya çıktı. Donanım fotoğraflarda gözüküyor o nedenle parça listesi oluşturmadım. Bisikletin ağırlığı 11.20kg'dır. Lastikler ve fren seti hafiflikten çok performansa yönelik olduğu için ağırlık biraz fazla gelebilir. Önceki bisikletim slick lastikli ve 10.62 kg olmasına karşın yokuşlarda ve hızlı sürüşlerde resmen heryerimden ter akardı. Bunda ise arazi lastikleri ve tam 600gr ağırlık fazlası olmasına rağmen diğer bisikletimle sürüş açısından hiçbir ortak nokta yok. Bisiklet sürekli ivmelenmek istiyor. İşlerim iyi giderse yaza kadar biraz kilo verecek ve tam bir canavar olacak inşallah. Umarım herkes istediği bisiklete en yakın zamanda kavuşur.
Buradan;
Bisikletin toparlanmasında çok büyük emeği geçen SDS Bisiklet'ten Serkan ve Ogün ağabeylerime,
Fotoğraflar için Berkay ve Mert'e,
Bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşmaktan çekinmeyen tüm bisikletforum ailesine teşekkürü bir borç bilirim.

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

Scudo

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Gayet güzel bir bisiklet toplamışsın.Parçalar özenle seçilmiş,fırlamaya hazır bir ok görünümünde ki El Camino'yu oluşturmuş.güle güle kullanırsın inşallah.

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Harika bir bisiklet ben çok beğendim. Güle güle kazasız günlerde pedallayın.
Ben özellikle açık renk kadroları seviyorum. Genellikle siyah renkli olan componentler ile zıtlık oluşturarak her ayrıntının göze daha rahat görünmesini sağlıyor. Açıkçası bisiklet resmen görüntü anlamında patlıyor diyebilirim. Selamlar...

livestong

Forum Demirbaşı
Tepki
180
Parçalar özenle zevkle seçilmiş güzel bir bisiklet olmuş sadece elcik pek gitmemiş bana göre ve km saati boğazın üstünde olsa daha iyi durur kazasız belasız sürüşler dilerim

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Değerli görüşleriniz için teşekkürler. Sele borusu,kelepçesi ve gidon grubu ilerde değişince bisiklet hem hafifleyecek hem de görsel bütünlük oluşacak. Bu elcikleri kullanmaya mecburum;çünkü sıkışık trafikte yeri geliyor sürekli SPD'yi tak çıkar yapmamak için arabalara tutunmak zorunda kalabiliyorum. Bunların uçları çok yumuşak ve araçlara hiçbir zarar vermiyor. Yoksa gidip direk sünger elcik alırım. Hem hafif olur hem de rahat. Km saatini de boğazdan takip etme zorluğu nedeniyle gidona aldım. Üzerinden kalp ritmini takip ettiğim için boğaza bakınca yol ile göz temasım tamamen kesiliyor;yol bisikleti olsa dediğin doğru. Ama mtb'de sürüş pozisyonu gereği boğaza bakmak tehlikeli oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Dostuummmmm...
Süper bir bisiklet çıkarttın ortaya, inan tablo gibi, insanın baktıkça bakası geliyor..
Allah kaza bela vermesin.. İyi günlerde kullanırsın inşallah..
Bu arada artık pistlerde görmek isteriz bu canavarı ;) (hakkını vermek lazım :p )

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Abi cok emek Harcadın gercekten ama değdi . Emeklerinin karsılıgı aldın . O azmin ve titizliginle Bunu daha iyilerini Hakediyorsun . Güle Güle Kullan . Yarışlarda Başarılar

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Gerçekten çok güzel ve uyumlu bir bisiklet ortaya çıkmış. Donanım da çok çok iyi seviyede. Güle güle kullan.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Göker Derya

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
vay vay vay, SDS ekibinden ardı ardına bombalar yağmaya başladı :)
Kadro ya zaten denilecek bişey yok ve üstüne Corossmax lar, Avid Juicy karbon frenler süper durmuş. Allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin. Bu arada sele kelepçesini de kırmızı yapiyoruz değil mi ? :)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Süper bir bisiklet güle güle kullanın, hayırlı olsun

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
Bu bisikletin oluşturulmasında emeği geçen herkesi Tebrik etmek ve Sahibine Güle Güle Kullanın demekten başka söze ne gerek...Ha birde Nazar Boncuğu Şart;) 10 Numara Bir Xc Canavarı Yaratmışsınız...Fotoğrafları sanıyorum Berkay çekmiş, hepsi de müthiş enstantaneler.

Selim Üsel

Forum Bağımlısı
Tepki
1.464
Böyle güzel bisikletleri gördükçe çok mutlu oluyorum...

Jantlar ve kadronun renk uyumu harika, aslında genel renk uyumu harika ama nedense ilk olarak jatlara takıldı gözüm. Gerçekten güzel bir bisiklet güle güle kullanın, hayırlı olsun.

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
283
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
Çok güzel bi bisiklet meydana çıkmış.Güle güle kullanın..