Ekspres Trenlere Bisiklet Alımı Hakkında Bilginiz?

Caner Kaya

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Kron
Merhaba, daha önceden okuduğumuz kadarıyla hızlı trenlere bisiklet yeri yapılacakmış. Bunu merakla bekliyoruz. Fakat sorum şu: Hızlı tren inşası nedeniyle birkaç senedir çalışmayan Adapazarı Ekspresi (Haydarpaşa-Adapazarı), Ada Ekspresi adıyla Pendik-Arifiye arasında tekrar çalışmaya başladı. Günde dört sefer yapılıyor ve İzmit'te de duruyor. Bu seferlere bisiklet alımı konusunda bilginiz var mı? Sonuçta hızlı tren gibi bir koltuk seçimi yok dolmuş gibi biniliyor bavul taşır gibi taşıyabilir miyiz?

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
"Ekspres Trenlere Bilet Alımı Hakkında Bilginiz?" diye okudum başlığı. Tam da "Benim bu konuda bilgim var!" diye atlayacaktım vallahi. Daha dün tren bileti aldıydım.

Eminim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur.

Ahmetek

Üye
Tepki
71
İsim
Ahmet EK
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam bu gün İzmit tren garını aradım . CUmartesi İstanbula bisiklet ile gitmeyi düşünüyorum. Katlanır bisiklet olursa alıyoruz dedi. Bende dedim ki bisikletin tekerlerklerini sökersem almaz mısınız dedim? oda kondüktör arkadaşlar yardımcı olur siz gelin dedi. Neticede İstanbul da metrobüse böyle binenler var. farzetki yanında eşya taşıyorsun almıyacaklar mı? tekerleri sökerim gerekirse iki tane büyük çöp poşeti alır içine koyarım eşya gibi binerim :) Neyse adamlar gelin dedi bakalımbu cumartesi göreceğiz. nasıl olacak.