İnceleme Eken H9 Test

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kısa bir sürüş yaparak arkadaşımın yeni aldığı kamerayı bir deneyeyim dedim ama sonuç hüsran. Gerçi düz yolda fiyatına göre iyi çekim yapıyor ama benim asıl amacım titreşimi ne kadar düzeltebileceğini görmekti. Videoyu bilgisayara aktardığımda ise bir şey göremedik, o ayrı. Ayrıca bendeki berbat maşadan dolayı(Suntour XLT) kilit açıkmış, kapalıymış pekte bir şey farketmiyor(Sanki dersin düz maşa). Yaz sonlarına doğru yumuşama olmuştu ama 2.5 ay binemeyince tabi eskiye döndü.

Scudo
Tepki
200
Bisiklet
Diğer
Hocma genel itibari ile arnavut kaldirimi tipi yollardan gecmissiniz oralarda sarsilmasi cok normal kameranin hani orada sarsilmayan kamera gopro oluyor zaten 40$ a alinan bir kameraya gore bence normal goruntu. Ek olarak gunesli gunlerde performansi cok daha yuksek olur. Bir de kaldirim ve ters yonden gittiginiz yerler vardi pek onayladigimi soyleyemem :)

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
İsim
Yusuf
@O.Yalcindag
Bu kamera 40 dolarsa müthiş :harika:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@O.Yalcindag evet, gündüz daha iyi çekim yapıyor. Aslında gündüz deneyecektim ama açık öğretim sınavından dolayı akşam üstü deneyebildim..

Kısa bir ters yön sürüşü yaptım. Bende onaylamıyorum ve mecbur kalmadıkça ters yöne girmiyorum. Kaldırım konusunda ise mecburum. Diğer yöne doğru gittiğim zamanlarda asfaltın kenarında yeterince yer olduğu için kaldırımdan gitmiyorum..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Video mide bulantısı yapabilir. Az önce bi arkadaşa izlettim ve midesi bulandı. Görüntünün fazla titreşimli olmasından kaynaklanıyor sanırım. :)

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
@pohuman asfalt yoldaki performansı akşam saati çekilmiş bir videoya göre gayet başarılı arnavut kaldırımlı taşlı yollardaki titreşim gayet normal açık havadaki performansı merak ediyorum açıkçası

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Akşam testini de gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Bu videoyu koymaya gerek yok aslında ama yinede yardımcı olmak adına koyacağım. Yarına da gündüz videosu çekip artık ertesi güne kadar upload biterse paylaşırım. Şimdi gece videosunu render'leyip upload'a başlayayım..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Fener olarak Solarstorm X2 kullanılmıştır. Kameranın gece performansı gördüğünüz gibi yetersiz..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gündüz testi koruyucu kasası olmadan çekilmiştir. Kasa olmadan düz asfaltta bile titrediğini görebilirsiniz. Ses olarakta beklediğim gibi çıkmadı..

Videodaki arkadaş @maboc :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
kamera performansı bence çok güzel. gece çekimi ve titreme hariç çok güzel kalitesi var.
fiyatı da 40 dolar ise bence çok çok güzel. segment olarak titreşimli kullanım alanlarını elersek süper bi kalite.

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
@pohuman gündüz kalitesi gayet iyi gece kalitesi çok ışıksız yerlerde öyle olması normal sonuçta objektif görüntüleyicilerin özünde ışık yatar,gece çekimleri içinde başarılı denebilir bence orta sınıf kameralar içerisinde yerini alabilir :harika:

kellemusic

Aktif Üye
Tepki
85
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
Selamlar
Ben de dün bu aleti denedim, nasıl memnun kalmadınız, beklentiniz neydi tercih meselesidir tabi ama; -şu an xiaomi yi kullanan ve gopro hero 3 kullanmış biri olarak-

Bence bu fiyata xiaomiden falan kat kat iyi bir kamera. Sizin paylaşmış olduğunuz videolarda gayet iyi. Gece konusunda Gopro hariç performanslar bu şekilde zaten. Renkler Hero3 den daha canlı, renklerin canlı olması ne kadar gerçek dünyayı yansıtıyor ayrı bir şey ama insanlar bu canlı renkleri bariz seviyorlar. Benim daha düne kadar bu kameradan haberim yoktu. Bir deneyelim dedik, bilgisayara bir attık, çok şaşırdım. Sonra biraz araştırdım fiyata baktım, yorumlara baktım, incelemelere baktım dedim ben mi abartıyorum acaba diye, abartmıyormuşum gibi geldi bana. Ben eşime bisiklet için, babama'da handycam niyetine bir tane hediye edeceğim. kamera alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum, 45 dolar ile tüm ekipmanı ile gearbest'den alınabiliyor.

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
@pohuman Memleketımı Özlemısım o yüzden ızledım sagol :D

Tepki
7
İsim
AHMET
Allahtan belanimi ariyon :D Sana RED 8k kamera vermek lazım ne memnuniyetsizlik bu 40 dolara ne beklentisi bu?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi