Eğriova Diye Gittik Çamlıdere'den Çıktık!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

 1. KevSerSeri

  KevSerSeri Bisikletkolik

  Kayıt:
  2 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  1.354
  Beğeniler:
  3.532
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Merhaba Arkadaşlar,

  Uzun zamandır hepimizin merak ettiği Eğriova Yaylası'na sonunda gidebildik. Yokuşta yapıştık, yeri geldi yokuş aşağı 4km/h hızla inmek zorunda kaldık ancak zorlukların asla bizi yıldırmasına izin vermedik. Zaman zaman sıcaktan bunalıp kaşlarımız çatıldı, üzerimize sular serptik ve bas pedala bas bas diye birbirimize güç verdik. Elimizdeki en küçük kırıntıya, bir damla suya kadar paylaşmayı bildik. Son anda karar vermiş olsak da arkandayız Kevser diyen, bu güzel iki günü paylaşan ve birlikte pedal basan tüm arkadaşlara teşekkürler...

  Eğriova Yolcuğu (1. Gün)

  Sabah 9:15'de Beypazarı'nda indik. Zaman kaybı olmasın diye bu sefer kahvaltıyı otobüste gelirken yaptık. Beytaş'a çok teşekkür ediyoruz. Tüm yolculuklarımız sorunsuz ve güzel geçiyor. Güler yüzleri için tekrar teşekkürler. Bisikletleri birleştirip, bagajı toparlamamız yarım saatimizi aldı. Güneş kremlerini bonkörce sürüp 10 gibi yola koyulduk.
  [​IMG]

  Gönül sabah 5'de yola çıkmayı isterdi ancak imkanlar bunu gerektiriyordu. Hava inanılmaz sıcak. Serkan 35 derece dese de hissedilen 45. Sürekli sakız çiğnememe rağmen bir türlü gırtlağımı ıslak tutmayı başaramıyorum. Hazırlıklı olduğum halde suyumuz çabuk bitecek anlaşılan diye düşünüyorum.

  Bisikletçinin dostu soda, sodanın kalbi Beypazarı. Her zamanki gibi uğrak yerimiz olan Beypazarı Sodaları Tesisi'ne giriyoruz.
  [​IMG]

  Sağ olsunlar ağzımızdan çıkan alevleri görünce buz gibi, dolumdan yeni çıkan sodalardan ikram ediyorlar. Ayaküstü de olsa muhabbet ediyoruz. Sizin çok ihtiyacınız olur biraz da yolluk alın diyerek elimize sodaları tutuşturan hatta mataralarımıza doldurmamız için ısrar eden Niyazi Bey'e teşekkürü borç biliriz. İnanın çok işimize yaradı.
  [​IMG]

  20km. kadar ilerledikten sonra has rampalar başlıyacaktı. Daha önce bu yolu denemiştik ne de olsa tecrübeliydik.
  [​IMG]

  Dilimiz dışarıda tırmanışa geçmişken o da nesi bir kamyon hem de bomboş. İleride yapılan asfalt çalışması bize iyi ki otostop çektik dedirtti. Asfalt yapış yapış ve yanında ilerleyecek minnacık yer yok.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Seni bize Allah gönderdi sağolasın İdris Abi. Allah razı olsun diye dua ederek araçtan iniyoruz.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Bu turda tanıştığımız Cengaver Fatih normalde 170kg kaldırdığı için bisiklet onun için sıradan bir dumbell sadece. Serci ise yanında konu mankeni puhahahah. .hah Ayrıca kocaaa çınar Serci, Fatih'in yanında minyon kaldığı için tur boyunca fotoğraflarda onun yanında poz vermeye gayret gösterdi. .hah .hah
  [​IMG]

  Karaşar yol ayrımına geldiğimizde yaşasın bundan sonra Karaşar'a kadar iniş var diye sevinirken o da nesi...

  [​IMG]

  [​IMG]

  Buraya da asfalt dökülmüş. Ayakkabımıza, pedallara, kadroya, eşyalara kısacası her yerimize sıçrıyor meret. Biz de ayaklarımızı kaldırıp fren sıkmakta buluyoruz çareyi. Yokuşta kazandığımız tüm zamanı yedik 10 dakikalık inişi bir saatte tamamlayarak. Hızımız 5'i geçmedi diyebilirim. .agla
  [​IMG]

  [​IMG]

  Nihayet Karaşar'a iniyoruz. Peynir, zeytin, domates, salatalık bir de soğuk meyve suyu ile azıcık yeşillikte oturan yaşlı amcalarla muhabbet ederek öğle yemeğimizi yiyoruz.
  [​IMG]

  Koca oğlan Fatih'in doymak için sarf ettiği çaba hepimizi gülmekten kırıp geçiriyor. Bizim yanımızda çam yarması gibi duran Sercan bile minyon kaldı yanında. Adam bildiğiniz kas yığını. "Abi al sen ye, bizim ekmeğimizden de ye durduğun yerde bizden çok yakarsın" diye takılıyorlar.
  [​IMG]

  Gölgede dinlenmek çok iyi geldi. Ancak önümüzde çoğu rampadan oluşan 20km'lik stabilize bir yol var. Akşam mangal yakarız yaylada diyerek buzlu tavukları ve ertesi günün kahvaltılıklarını çantlara doldurarak yola koyuluyoruz. (Karaşar'dan sonraki ilk gölet)
  [​IMG]

  [​IMG]

  Güneşin etkisi kayboldukça rampaları daha kolay çıkar olduk. Yol artık daha eğlenceli.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Kamp kuracağımız yaylaya varınca mutluluğumuz ikiye katlanıyor. Kamplı gelmiyoruz diye yola çıkan Fatih, Erdem ve İso'yu geri dönmeyin bugün burada kalın diye ikna ediyoruz. Yoksa dönüşte çok zorlanıcaklar ve tur zevkten çok eziyete dönecek. Kamp malzemeleri olmadığı için oradaki misafirhanede ricamız üzerine kalabiliyorlar. Yetkililere buradan teşekkür ederiz.
  [​IMG]

  Biz de göl kenarında, çam ağaçlarının başladığı yere çadırlarımızı kurmak için hazırlıklara başlıyoruz.
  Vahşi doğanın en hızlı pol birleştiren ve dengede tutan kızı Kevsoooo... .heh
  [​IMG]

  Çoğunluk su bulmak için mataraları alıp tesise gitti. Biz geride kalanlar ise mangal ve sofra işleri ile uğraşıyoruz. Tavukların donu henüz çözülmemiş. Keselim ayıralım derken ellerim donuyor. Kampın rüküşü benim kıyafetten de görüldüğü üzre. Ne bulduysam giydim. O kadar çok kene muhabbeti geçti ki korkudan bir de bacakalara uzun çorap geçirdim.
  [​IMG]

  Yayla da iyice soğumaya başladı. Özlediğimiz hava işte bu diye tadını çıkarmaya çalıştık.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Etlerin çoğu pişti sucular gelene kadar... Kimse yemesin bir de soğumasın diye poşetlere koyup ağzını bağlıyorum.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Kamp ateşi başında muhabbet ediyoruz, şarkılar söylüyoruz. Ancak konu dönüp dolaşıp ayılara geliyor. Herkeste bi tedirginlik var. Halim sürekli gelin daha güvenli, tesisin bahçesine çadırları kuralım diyip durdu. Ben de "kampa niye geldik o zaman göl kenarında kalmayacaksak" diye açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü. Saat ilerledikçe ışığı ormana çeviren kim varsa bir çift göz gördüm yok iki çift gördüm diyerek geliyor. İyice tırsan ekip haydi gidelim diyor. Ben de lensimi çıkardım, üstümü giydim, bütün eşyalarım dışarıda, nasıl toplayacağım, yolu nasıl göreceğim diye sayarak kalkıyorum ama gitmeyi hiç istemiyorum.

  Sonra Serkan, "Kevser bisiklet kadar ayı gördüm ama size söylemedim" diyince bütün ekip hadi gidelim diyor. Ben hala "ayı beni mi yiyecek. Artvin'de yemedi burda mı yiyecek" diye gitmek istemiyorum. "Gel, senin eşyaları biz taşırız" diyince bisikletleri bağladığımız yerde bırakıp çadırlarla 1km'ye yakın yolu elimizde ışıklarla yürüyoruz.

  Bir dahakine çocuklarla gelicem. Onlar sizden daha korkusuz oluyor diye söylene söylene yürüyorum.
  [​IMG]

  Burada yüzünü saklayan biri mi var ne?
  [​IMG]

  [​IMG]

  Cengaverin elleri kolları dolu.
  [​IMG]

  Sabah ola hayrola diyerek çadırda kalmak isteyenler çadıra, içerideki yatakları tercih edenler tesise girerek uyuduk. Sabah erken kalkıp tesisin bahçesini terk etmemiz gerektiği söylenince göl kenarında geç kalkıp, güzelce uyku keyfi yapmak da yalan oldu tabi...

  Bugün çoğu rampa olmak üzere toplamda 48km pedal bastık. Pedaldan çok güneşin etkisiyle kahrolduk ama hepsine değdi. .bike
   
 2. #2
  KevSerSeri

  KevSerSeri Bisikletkolik

  Kayıt:
  2 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  1.354
  Beğeniler:
  3.532
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Çamlıdere Yolculuğu (2. Gün)

  İso ile Erdem acelesi olduğu için sabah 6'da yola çıkmışlar. Biz de 7'de kalkıp eşyalarımızı toparladık. Göl kenarına gidip kahvaltı yapalım dediysek de piknik masalarını görünce, hazır yanımızda da su var diyerek kahvaltıyı bahçede yapmaya karar verdik.
  [​IMG]

  Dün akşamüstü geldiğimiz için güzel foto çekmeye fırsatım olmamıştı. Şöyle bir dolanıyorum etrafı diğerleri hazırlanana kadar. İşte Eğriova Yaylası'ndna muhteşem manzaralar;
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Eşyaları kucaklayıp, inşallah bisikletlere bir şey olmamıştır diye ümit ederek düşüyoruz yola.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Şu yazı çok hoşumuza gidiyor,
  [​IMG]

  Geldiğimiz yoldan dönmek istemiyoruz aynı sıkıntıları çekerek. Hep sağdan gidin Çamlıdere'ye çıkarsınız diyorlar. Biz de hem değişiklik hem macera olur diye o yolu tercih ediyoruz. Tabi koca koca taşlardan oluşan bu açıklığa yol denebilirse. :wink:
  [​IMG]

  Bisikletleri toparlayıp yola çıkmamız 10'u buluyor. Şu an hava tam turluk. Kapalı ve serin. Rampalar bize vız gelir tırıs gider diye basıyoruz pedallara. Serkan şu an benim gibi çay krizinde. İki gündür içemiyoruz. İstesek biliyoruz yaylada birileri yapardı ancak kimseye yük olmak istemediğimiz için derin bir ah çekip vuruyoruz kendimizi yollara. Bazen minnacık görülen şeyler o kadar değerli olabiliyor ki! Zaten kamplı turların en güzel yanı da bu. Bir çok şeye kavuşurken çoğu şeyden de mahrum kalıyorsunuz. Eldekilerin kıymetini anlamak için eşsiz bir yöntem.
  [​IMG]

  Havadan da anlaşıldığı gibi iyice kapandı. Acaba yağacak mı diye bulutlara bakıyoruz. Sanırım evet.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Yağmur hafif hafif atıştırmaya başlıyor. Toprak o kadar güzel kokuyor ki bolca içimize çekiyoruz. Çoğu zaman koca taşları aşmaya çalışırken gidonu düzeltmeye ve düşmemeye gayret ediyoruz. Yağmur sağanağa dönünce giriyoruz bir ağacın altına. Serkan ile Serci uzun uğraşlar sonucu ateş yakmayı başarıyor.
  [​IMG]

  Yiyecek ne var ne var diye düşünürken poşetteki soğanlar közün içine atılıp, ekmek kızartılıyor. "Arkadaşlar yapmayın, etmeyin, yolda bizi neler bekliyor bilmiyoruz. Saklamamız gerek" diye öneride bulunuyorum. "Ya Kevser gel, boşveeer" diyince sabah kahvaltıdan artırdığım çantamdaki ekmeğe güvenerek ben de yanlarına çöküyorum.
  [​IMG]

  Yol ayrımlarına gelince buradan mı şuradan mı diye düşünürken, yüreğimizin sesini dinleyip hep sağ dediler ama sanki sol gibi, soldan gidelim diye ortak karar alıyoruz. Tam tepeyi çıktığımda gördüğüm Çamlıdere Orman Hududu tabelasını görüyorum. Aşağıya bağırarak "doğru yoldayız" diyerek müjdeyi veriyorum.
  [​IMG]

  Helal olsun sana Serkan. Çöpümüzü yaylada bir yere bırakmayı unutunca taa Çamlıdere merkeze kadar taşıdı. Ayrıca grup adına ve doğa adına teşekkürler...
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bize Karadeniz'i anımsatan yemyeşil Benli Yaylası,
  [​IMG]

  Sercan geri döööööööööön foto çekiyoruz diyince yetişmek için nasıl bastıysa ucundan yakaladı.
  [​IMG]

  Teyzemle biraz muhabbet ediyor, hayır dualarını alıyoruz. Sabah geçen iki bisikletliden bahsedince demek İso'lar da bu yoldan geçmiş çok şükür doğru yoldalar diye seviniyoruz. (Telefonlar çekmediği için)
  [​IMG]

  Güneş bugün yüzünü gösterirken çok utangaç. Sürekli saklanıyor bulutların ardına. Ancak biz bundan şikayetçi değiliz yediğimiz yağmura rağmen.
  [​IMG]

  Ay yavrum! Şunların güzelliğine bakın.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Yayladan aşağı saldık bisikletleri. Güneş kendini göstermeye başladıkça ve rampalar karşımıza çıkınca rüzgarlıkları giy çıkar, sıcak rüzgar ye derken turun sonlarına doğru yeniden eziyet başlamış oldu. Aralıksız rampalar çıkmaya başladık. Yol asfalta dönünce yeniden cayır cayır yandık. Suyumuzun son damlasına, çantamızdaki son enerji kaynağına kadar paylaştık. İşte kardeşlik buydu. .ok

  Çamlıdere'ye vardığımızda saat 4'ü geçmişti. Ankara'ya son araç 5'te idi ve hemen yemekleri yiyip araca bisikletleri yerleştirmemiz lazımdı. Araç dedikleri bagajı olmayan minibüslerdenmiş. Görünce şok oluyoruz biz buraya 5 bisikleti nasıl sığdıracağız diye. .oha İkisini bagaja üçünü koridora koyuyoruz. Fazladan iki koltuk daha satın alıyor, garibim Serkan'ı da bisikletin bagajına oturtmak zorunda kalıyoruz. Nedir bu çocuğun çektiği çile!
  [​IMG]

  Yemeği yiyince gözlerimiz açıldı. E tabi benim de çeneme vurdu. Asfalt dökülen yol gördüğümde herkesin duyabileceği ses tonuyla " aaaaa yine mi? Biz saatlerce bu katranla cebelleştik, resmen yola yapıştık. Hayret bir şey Temmuz'da katran mı dökülürmüş" diye söylendim. Serci gülerek sessiz ol biraz dedikçe inadına yapar gibi minibüs her hopladığında başımı yukarı çarpacak kadar sıçrayıp "oyhhh" diye yüksek sesli bir efekt yapıyordum. Ancak bu ses istemsiz çıkıyordu ve yapacak bir şeyim yoktu. Araçtakilere bizdeki şekerlerden dağıtırken içlerinden biri de mevlid şekeri ikram etti. "Aaa çok severim sağol diyip atladım" tabi. Kimi zaman ağzım açık uyukladım, kimi zaman hopladıkça ayh uyh sesler çıkardım. Ancak eve dönebilmenin verdiği sevinç vardı.

  Bugünü de 55km ile tamamladık. Ayrıca bütün gün boyunca 1.694m tırmanmışız.

  Tura gelen arkadaşlarıma tekrar ayaklarınıza sağlık diyorum. Hep birlikte mükemmel rotalar keşfettik.

  Bakalım bundan sonra kimlerle nereye gideceğiz.
   
 3. Selay Yaman

  Selay Yaman Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  697
  Beğeniler:
  1.010
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Bu Muhteşem ötesi karelerin paylaşımı için sonsuz teşekkürler.
  Pedal basan ayaklarınıza sağlık fotoları izlemek inanılmaz keyifliydi..Gezilerinizin devamını diliyorum.hoşçakalın.
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 4. Serdar TEBER

  Serdar TEBER Bisikletkolik

  Kayıt:
  29 Kasım 2006
  Mesajlar:
  1.215
  Beğeniler:
  1.368
  Şehir:
  Ankara, Antalya
  Seviye:
  Gene muhteşem iki gün geçirmişsiniz. Fotoğraflar ve paylaşım için teşekkürler.
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 5. BF Okuru

  BF Okuru Yeni Üye

  Kayıt:
  2 Şubat 2005
  Mesajlar:
  1
  Beğeniler:
  884
  Ayaklarınıza sağlık.
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 6. enis57

  enis57 Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  11 Aralık 2007
  Mesajlar:
  420
  Beğeniler:
  307
  Şehir:
  İSTANBUL/MALTEPE
  Seviye:
  h a r i k a s ı n ı z ! ! ! ! ! !
  elinize ayağınıza sağlık
  yine keyfimi yerine getirdiniz......
  devamını beekliiiyoooruuuzzzzz......
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 7. huseyin kılıc

  huseyin kılıc Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  14 Haziran 2008
  Mesajlar:
  687
  Beğeniler:
  267
  Şehir:
  Adana_Malatya
  Seviye:
  kevser ablacım çok güzel ya adanaya geldiğinizi duymadım enes söyledi ama baya geç oldu gene gelirseniz sizlerle tanışmak isterim beraber pedallamak dileğiyle yeni turlarınızı bekliyorum :)
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 8. Şerif Şentürk

  Şerif Şentürk Bisikletkolik

  Kayıt:
  26 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.145
  Beğeniler:
  786
  Şehir:
  izmir
  Bisiklet:
  Scott
  Seviye:
  mükemmel fotolar içimiz açıldı resmen bir gün oralarada gitmek isterim
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 9. melih3576

  melih3576 Kıdemli Üye

  Kayıt:
  20 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  266
  Beğeniler:
  130
  Şehir:
  KASTAMONU
  Seviye:
  Tek kelimeyle harika bir gezi olmuş,bu arada vücutçu arkadaşla Odtü de iken çok ağırlık çalışmıştık.Salonumuz biraz eski ama oranın tadını başka hiçbir yer vermiyordu.Umarım Ankaraya geldiğimde okulda sizlerle görüşebilirim...
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 10. Cevat_Genc

  Cevat_Genc Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  24 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  470
  Beğeniler:
  245
  Şehir:
  Fatih / WesTanBuL
  Seviye:
  Tebrikler ve teşekkürler geziniz çok eğlenceli ve yorucu geçmişe benziyor Resimler çok güzel..
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 11. ZekiAlper

  ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

  Kayıt:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  2.911
  Beğeniler:
  1.653
  Şehir:
  Antalya
  Adı:
  Antalya Downhill Özel Antrenör
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Her bir resimde başka bir hikaye başka bir anlam saklı. :) Gerçekten enfes tadlu fotolar için teşekkür ederim. Antalya ya da ara da uğrayıverin artık :p HoşcakalınKevser hanım ve arkadaşları; ayagınızdan pedal gönlünüzden bu sevda hiç eksik olmasın!
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 12. AydınGünaydın

  AydınGünaydın Bisikletkolik

  Kayıt:
  9 Haziran 2008
  Mesajlar:
  1.129
  Beğeniler:
  1.516
  Şehir:
  Erzurum(Aşkale)
  Seviye:
  anlatım ve fotolor cok güzel olmus tbr ederim sizleri..paylaşım için sağolun..
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 13. zeB@ni

  zeB@ni Yeni Üye

  Kayıt:
  5 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  49
  Beğeniler:
  28
  Şehir:
  ankara
  Seviye:
  Yani bukadar olur hocam. Ayılar felan bambaşka bir macera yaşamışsınız . Bizlerle paylaştığınız için teşekkürler...
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 14. Nail USANMAZ

  Nail USANMAZ Bisikletkolik

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  1.376
  Beğeniler:
  1.231
  Şehir:
  İzmir-Karşıyaka
  Bisiklet:
  Specialized
  Seviye:
  Ne güzel fotoğraflar, belgesel gibi olmuş konu.:)
  Çok keyif aldım gerçekten, ayaklarınıza, emeğinize sağlık, teşekkürler.:in:
   
 15. bisikletcanavari

  bisikletcanavari Onursal Üye

  Kayıt:
  31 Temmuz 2005
  Mesajlar:
  1.779
  Beğeniler:
  1.379
  Seviye:
  Selamlar Kevser abla,
  Her zamanki gibi oldukça zevkli ve içerisinde bir o kadar geyik bulunduran bir gezi yapmışsınız.Gecenin bir yarısı 1 km içi dolu çadır taşıt :D
  Bu arada sizi ekipten bir arkadaş uğradı 2 gün önce bizim dükkana.Kusura bakmasın ismini unuttum.Kendisi de aslen Ordu'lu imiş ve hem tatil hem de staj için Ordu'ya gelmiş.Veterinerlik okuyormuş sanırsam.Ps ve Ankara GAzi ünv. diyince aklıma gelen ilk isim sen ve Gören Adamı İso :)D) geldi doğal olarak.İnşallah onu da alarak yayla gezilerine devam edeceğiz. Ha bu arada sizleride en az bir kaç günlüğüne Ordu'ya bekliyorum.Karadenize gelipte buraya uğramadan Ankara yoluna havadan veya karadan geçemezsiniz haberiniz ola :Skull-175
   
  KevSerSeri ve Ahmet Göker Derya bunu beğendi.
 16. Ahmet Durusoz

  Ahmet Durusoz Aktif Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  130
  Beğeniler:
  85
  Şehir:
  Kocaeli
  Seviye:
  Güzel gezi ve ayrıntılar için teşekkürler.Ayağınıza sağlık.
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 17. Ahmet Göker Derya

  Ahmet Göker Derya Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  14 Ekim 2007
  Mesajlar:
  449
  Beğeniler:
  478
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Bzim Tolga'yı diyorsun hocam,sıkı pedal çevirir dikkat et :D
   
 18. Ahmet Göker Derya

  Ahmet Göker Derya Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  14 Ekim 2007
  Mesajlar:
  449
  Beğeniler:
  478
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Muhteşem bir tur olmuş Kevser,gelemediğim için her fotoğrafa bakışta kafayı yedim resmen :( Bir sonraki turda beraber oluruz yine sizlerle inşallah,görüşmek üzere...
   
 19. sessiz_dj

  sessiz_dj Kıdemli Üye

  Kayıt:
  26 Nisan 2008
  Mesajlar:
  349
  Beğeniler:
  154
  Şehir:
  Giresun
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Guzel bir gezi olmuş, bu guzel fotorağları bizlerle paylaştiğiniz için tsk ederim...
   
  KevSerSeri bunu beğendi.
 20. #20
  KevSerSeri

  KevSerSeri Bisikletkolik

  Kayıt:
  2 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  1.354
  Beğeniler:
  3.532
  Şehir:
  Ankara
  Seviye:
  Evet Ankara Ünv.'deki veteriner Tolga'yı diyorsun. Kendisini çok fazla tanıma imkanım olmadı bir kaç turda birlikte pedalladık ancak sıkı pedalcı olduğunu söylemeliyim. Gidon boğazını ters takıp daha çok eğilmeye çalışması ise hepimize niye öyle bir şey yaptın ki dedirtti. O da enteresan tabi... heheheh :D

  Bu sene yine bi Karadeniz yapmayı düşünüyoruz kısmetse. Turumuz Rize'de de bitse zamanımız artarsa sahil boyunca tanıdıklara uğrayarak gelmeyi düşünüyoruz. İnşallah sen de o tarihlerde orada olursun da görüşürüz. Grz hşç..

  Selam Göker,
  Aslında ben seni gelir, bu turu kaçırmaz diye bekliyordum. Demek kısmet değilmiş. Bir dahaki sefere Eğriova'ya kadar gelip bu sefer Bolu tarafından çıkmayı planlıyoruz. İnşallah yani... :D
   

İlginizi Çekebilir

tatuirovki-samie-samie-37.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2017-2-6_15-36-24.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...