efsane lastik maxxis holyroller 2,4 STREET/DJ tam 4 ay kullanıldı

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
lastik maxxis in street ve dj için ürettiği dünyanın en iyi lastiği olarak bilinen holyroller dir.
lastik 2,4 ebatlarındadır. genişlik olarak 62mm dir. 65psi ye kadar dayanabilmektedir.
lastiği ocakta yeni bisikletimi aldığımda almıştım. yeni bisikletteki lastikleri söküp eski bisikletimden kalan holyroller leri takmıştım. yeni holy ve yeni bisikletten çıkan lastik yedek olarak bekliyordu. eski lastiğin bitmesi üzerine bende mayıs ayında yeni holy roller leri taktım mayısın ortasından beri yani tam 4 aydır kullanmaktayım. eskisi 1 yıl gitmişti ve ben street bisikletini xc bisikleti olarak kullanan birisiyim her yere o bisikletle gidiyorum yani lastik çok uzun ömürlüdür. resimledende görüldüğü gibi lastiğin dişleri çok iyidir. satma sebebim bisikletin üstünde gelen lastiklerin aşırı derecede hafif olması (350-380grkadar)dır. bunların tanesi 800gr dir. onları kullanıcam başka bi sebebi yoktur. lastiği taktıktan 3 gün sonra maxxpro yazan yeri kesilmiş nasıl kesildiğini bilmiyorum ama lastik patlamamıştı. yani 4 aydır o şekilde kullanıyorum sadece biraz şişkinlik yapıyor. orayıda sert kesekin olmayan bir plastik veya lastik ile içerden sabitleyip şişkin durmasını engelleyebilirsiniz. şahsen ben öyle kullanıyordum. içinden yama yaptım ama yamada yarıldı. şunuda belirtiyim kesik 4 aydır ilerlemiyor. lastiğin başka herhangi bir sorunu yoktur.
lastiğin bir tarafında 3 tane yazı vardır diğer tarafında sadece maxxis yazmaktadır.yazılar sağ tarafta olduklarında düz oluyorlarmış. bende yabancı sitelerde görmüştüm.

FİYAT: 80 liradır.

lastikler tek olarak satılmıycaktır. yani fiyat resimdeki çift içindir. fiyatta tam 7 gün için indirim söz konusu değildir indirim istemeyiniz ve fiyat teklifinde bulunmayınız. kargo alıcıya aittir. ptt ile gönderilmesi halinde 5 lira fazladan göndermeniz gerekicektir. kargo özel firmalar ile 7-10 lira arasında tutuyor.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

emiryil

Daimi Üye
Tepki
143
lastikler freeride için uygunmudur ? uygunsa alıcıyım fakat fiyatta bişeyler yapmak lazım :) ö.m den ulaşın bana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@emiryil

lastikler dj lastiği, freeridedan kastınız ormanda çamurda ve ıslak zeminde sürüşse tehlikeli olabilirler. fakat dj lastiği olduğu için katagorisindeki lastiklere göre dişleri uzun buda normal arazi sürüşünü kaldırabilir. ayrıca streetde de kullanabilirsiniz.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
Ilan 70lira ile gunceldir. Kargo karsiTaraf odemelidir. Lastiklerde baska indirim yapilmiycaktir. Son fiyattir. Dunyada street icin üretilmiş en iyi lastiktir.

scott35

Üye
Tepki
9
lastikleri kendi gözlerimle gördüm yep yeniler uğur daha yeni almıştı

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
resimlerin üstünde yazan yazıları okursanız eğer resimdekinin ne olduğunu anlarsınız. yani kimseden bişey sakladığımız yok. saklasam zaten orasının resmini çekmezdim.