Efsane Geri Döndü (Specialzed Epic Marathon Bir Tuning Efsanesi)

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Evet garantiden değişen kadrom. Bisikletimi 2006 ylılında specialized epic disc olarak almıştım. Zamanla gün geçtikçe daha çok hoşuma giden yeni parçalarla değiştirmeye başladım. Sonunda bisikletle gelen sadece jant çemberleri ve arka süspansisyon kaldı. Bir de bisiklet biraz tozlu çizik falan sanmayın fotoğraflardaki görüntüleri. Montaj tozları :) Bu arada gr hesabı yapmadım. Şimdiden söylüyorum. Kendi zevkime göre yenileme yaptım. Bana yardımcı olan en başta Lütfü bey, Sümer Ali Güngör ve Ozan beye ayrıca yardımlarından dolayı teşekkürlerimi bir borç bilirim. Bulunması zor olan parçaları temin etmekte yardımcı oldular. İlerde daha temiz daha güzel resimleri yükleyeceğim. Şimdi fotoğraflar konuşsun. Mavi tutkum o kadar büyük ki evin içini ve dışını maviye ailem boyattı. İlerde daha güzel ve temiz fotoğraflar yükleyeceğim. Şimdilik bu kadar.

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@Ertan ABA

Hangi fotoğraflar? Bir tanecik fotoğraf görüyorum ben, yeşillikler arasında da bir jaguar :D

Bende mi sorun var acep? :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Ertan ABA

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
Ertan abi specialized dehşet olmuş yakında görme ve parçaları motaj ederken gördüm tek kelime ile piskopat bır makıne oldu güle güle kazasız belazsız kulan:):)

• Beğen

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@Ertan ABA

Heh, şimdi oldu :p

Allah kaza bela vermesin Ertan kardeş.Çok ama çok güzel bir bisiklet. Bir yerine ufakta olsa bir nazar boncuğu takmayı unutma. Yapıştırsan da olur ;)

• Beğen

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
abi manyak bii makina olmuş diyecek bişey yok allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

• Beğen