Edremit körfezinde; mtb yarışlarına hazırlanmak ve katılmak isteyen arkadaşlar.

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Arkadaşlar Merhaba. 35 yaşındayım. Daha önceden hem ferdi, hem de Balıkesir Gençlik Spor adına yaklaşık 15 yarışa katıldım. Lisanslı sporcuydum. Ne yazık ki, 3 seneye yakın bir süredir, bisiklet yarışlarından uzak kaldım. Lakin; yakında İnşallah, yarışlara tekrardan hazırlanmaya başlayacağım. Bu zorlu dönemde, Edremit Körfezi'nde, benim gibi yarışlara katılmak ve antrenman yapmak isteyen arkadaşlar varsa, onlarla tanışmak ve antrenman yapmak isterim. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR. Eğer niyeti olan arkadaşlar olursa, tecrübelerimden istifade etme imkanı da bulabilirler.
Beni bilen bilir. Gece-gündüz, yağmur-kar-dolu vs. vs... biiznillah dinlemem. Eğer birkaç kişi olabilirsek, belki de bu vesile ile, Körfezimizde adam gibi bir MTB Bisiklet takımı bile kurulabilir.
GENÇ-YAŞLI FARK ETMEZ. SONUÇTA HERKES İÇİN BİR KATEGORİ VAR. YETER Kİ İÇİNİZDE, -SÖNMEYEN OLİMPİYAT ATEŞİ GİBİ- MTB YARIŞI KOŞMA İSTEĞİ OLSUN. KÖRFEZDE YAŞAYAN HERKESE DUYURULUR...
Hem bu sayfaya yazarak, hem de mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz. Sevgi ve saygılar...

Scudo